Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Kateřina Polanská
Vloženo 10. 3. 2021
Líbí se mi

Květová pleťová voda od Floré

avatar
Kateřina Polanská
Vloženo 10. 3. 2021
Líbí se mi
Květová pleťová voda od Floré

Květová pleťová voda od Floré

Pleťová voda byla dlouhou dobu opomíjenou složkou v mé péči o pleť. Vždy jsem si říkala, že když pleť důkladně vyčistím, tak už není potřeba další produkt, který by moji pleť dočišťoval. Až v rámci vizážistického kurzu u SURFACE make-up school jsem měla možnost se více zabývat výhodami a účinky pleťových vod a od té doby na ně nedám dopustit.

Význam pleťové vody

1. Do-čištění pleti

Sama jsem byla překvapená, kolik je ještě nečistot na tamponku s pleťovou vodou, který jsem použila již na vyčištěnou pleť. A jelikož nedostatečně vyčištěná pleť je stále prostorem pro vznik nových pupínků a černých teček, je v tomto směru pleťová voda nezbytným pomocníkem k vyřešení většiny neřestí na pleti.

2. Lepší vstřebávání následné péče

Séra či pleťové oleje se do kůže lépe vstřebávají a zároveň se zvyšuje jejich účinnost, pokud je pleť navlhčená pleťovou vodou.

3. Hydratace, osvěžení

Potřebujete během dne vaši pleť osvěžit? Není nic lepšího, než si dopřát obličejovou sprchu pleťovou vodou, která pleť opět rozzáří.

 

Květová pleťová voda Floré – růže

Pleťových vod jsem vyzkoušela už několik. Od těch, které obsahují alkohol a jsou tak vhodné spíše pro problematickou/aknózní pleť, až po ty nejšetrnější pro pleť citlivou. A právě jednu z nich jsem dostala v rámci projektu ŽENY s.r.o. k testování.

Certifikace CPK (certifikovaná přírodní kosmetika)

Jednou z nejsilnějších stránek produktu je pro mě právě to, že získal český certifikát přírodní kosmetiky, který zaručuje, že výrobek neobsahuje syntetické sloučeniny a látky škodlivé organismu. Jednou z hlavních a nejdůležitějších podmínek pro získání certifikátu je používání výhradně přírodních surovin, jejichž sběr probíhá šetrným způsobem. A stejně jako většina zahraničních certifikačních značek, i CPK se zaměřuje nejen na složení produktů, ale i na způsob výroby a obalové materiály.

Vůně

Kosmetické produkty s vůní růže mám moc ráda. A při výběru jsou pro mě také důležitým faktorem, jelikož silné a chemické vůně mi nejsou příjemné a spíše mě od produktu odrazují. Což není případ značky Floré, kde se při přičuchnutí cítím jako v letní zahradě.

Způsob aplikace/pocit na pleti po aplikaci

Lahvička je vybavena rozprašovačem, který je pro osvěžení pleti velice příjemný a na moji pleť tak dopadá pouze jemná mlha.

Vzhled výrobku

Pokud vím, že je produkt kvalitní, tak pro mě nebývá design obalu rozhodujícím faktorem pro jeho koupi. Na druhou stranu jsme ženy a pěkné věci nás lákají. Celkový vzhled a obal působí čistě, jemně a žensky, což koresponduje s jeho vlastnostmi, které mají pleť zjemňovat, regenerovat a zklidňovat. Jen osobně více preferuji skleněné lahvičky od plastových.

 

A jaké jsou vaše zkušenosti s pleťovými vodami? 

 

Krásný den

 

Katka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 10. 3. 2021

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 3. 2021

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 10. 3. 2021

mám ráda květinové vody

Odpovědět
avatar
Kateřina Polanská 10. 3. 2021

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 358
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.