Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Katrintomas
Katrintomas
Vloženo 30. 1. 2020
Líbí se mi

KrasneVune.cz Pravdivá Recenze od Katrin

Katrintomas
Katrintomas
Vloženo 30. 1. 2020
Líbí se mi
KrasneVune.cz Pravdivá Recenze od Katrin

KrasneVune.cz Pravdivá Recenze od Katrin

Zdravím krásky ! Dostala jsem pro vás k otestovaní parfémovanou vodu Saphir- Atenea De Saphir (PERFECT WOMAN) 200ml, která je inspirovaná vůní Paco Rabanne Olympéa ???? od KrasneVune.cz ???? Tak holky a jdeme na to ???? 

SAPHIR                                                                                        Paco Rabanne Olympéa

 

Hlava                                                                                                    Hlava
jasmín, mandarinka, zázvor                                                                 jasmín , mandarinka,zazvor

Srdce                                                                                                     Srdce
sůl, vanilka                                                                                            sůl, vanilka

Základ                                                                                                    Základ
jantar, kašmírové dřevo, santalové dřevo                                      santalové dřevo,kašmírové dřevo,pravá ambra 

Jak už na prví pohled můžete vidět, složení je skoro stejné ???? Co se týká flakonu - wow! 200ml - úžasně propracovaný krásný a plný až po okraj, což se málo kde vidí ???? . Vrchní víčko překvapivě silně drží, což za mě má palec nahoru ???? ... 


A teď už milé dámy k samotné vůní, vůbec jsem nečekala a skoro ani nevěřila všem těm recenzím a reklamám na facebooku či instagramu nebo na youtube, že tyto vůně mohou být podobné nebo skoro až identické s originalem a ještě vonět i 4 hod v kuse či celý den.

No dneska, po otevření parfému a prvním střiku, mě udeřila do nosu neuvěřitelná vůně a má první reakce byla: To je má milovaná Olympéa ???? v němém úžasu a po chvilce očarování, jsem postupně začala cítit vůni vanilky, mandarinky, santalového dřeva.... Vůně byla velice příjemná, sladká, květinová, teplounká... prostě úžasná...????Žádný alkohol ani nic ostrého, co u levných vůní bývá. Jde o moderní, přímo živočišnou vůni pro energickou ženu.Podporuje smyslnost, eleganci a ženskost nositelky. ???? Skvěle drží a to nejen na oblečení, ale i na kůži. Ze zasaženého oděvu ji můžete cítit klidně i několik dní stejně jako tomu je u Olym..Z kůže vyprchá za necelý den. Není tedy třeba flakonek nosit u sebe a přestřikovat. A pokud si pořídíte parfém ve 200ml balení, tak vám zaručuji že parfém budete moct používat hoooodně dlouho ???? (nechápu, ale vůbec z něj neubývá ???? Je to úplná bomba). Takže milé dámy, od KrasneVune.cz jsem tedy zkoušela svůj první parfém a za mě velký Like!!! Ceny od 139kč do 439 kč jsou velmi lákavé za takhle kvalitní parfémy ???? A myslím si, že mnoho z nás tuto levnější variantu parfému ocení. Za příznivou cenu získáte opravdovou kvalitu!! Co je ale nevýhoda, je to, že pokud pořídíte jeden, budete chtít další a další... ???? Z jistotou vám doporučuji Saphir- Atenea De Saphir (PERFECT WOMAN) neváhejte a mějte tohoto milačka doma i vy! Já určitě pro vás budu chtít odzkoušet další. Popřípadě mi můžete zaslat zprávu, jaký parfém z KrasneVune.cz byste chtěli zrecenzovat ????

 Eshop www.KrasneVune.cz vám nabízejí převodník vůní, kde si můžete vybrat svého favorita ???? Můžete tam najít vůně inspirované např. Carolina Herrera, Giorgio Armani, Lancome, YSL .. atd .

Chtěla bych také pochválit pracovnice z KrasneVune.cz za jejich milé jednání, pokud potřebujete poradit rády vám pomůžou ????, a co se týká objednávek, super vše rychlé bez problému, a parfém vám přijde také dobře a pevně zabalený ???? tak, že si na všem dávají záležet ???? .
KrasneVune.cz se specializují na dovoz vysoce kvalitních parfémovaných vod od značky Saphir a Pure ze Španělska!
Vůně jsou velmi kvalitní španělské essence v krásných flakonech ve velikostech 200 ml, 150 ml nebo 25ml, které se inspirují světovými vůněmi.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 2. 6. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 28. 5. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
Mazivá Lenička
Mazivá Lenička 31. 1. 2020

Ráda bych sehnala levnější variantu Lanc. La Vie Est Belle a Chloe Chloe .Prosím očuchaj a napiš nám jak voní aby sem nešlápla vedle . Moc pěkné Recenze Katrin.

Odpovědět
avatar
Lili Pinkova 31. 1. 2020

Tak z mamkou už máme objednáno

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 472
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.