Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Krásná bez skalpelu? Jde to!

Líbí se mi
Krásná bez skalpelu? Jde to!

Krásná bez skalpelu? Jde to!

Mamka je odpůrcem razantních zásahů do těla, a tak vyzkoušela dvě zkrášlující procedury v salonu Ronia. Jak to dopadlo?

V posledních letech jsem se snažila  odolávát všem svodům, jak obelstít svůj věk a hrdě se stavěla přibývajícím  vráskám. S přibývajícími kily to bylo trochu horší, ale snažila jsem se to příliš neřešit. Mám hrůzu ze skalpelů a jsem odpůrcem razantních úprav. Chtěla jsem najít něco, co mi bude vyhovovat a hlavně - co nebude bolet.

Letos jsem dostala krásný dárek - voucher do salonu Roniaa konečně jsem našla něco, co splňuje moje požadavky. Jsem sice od přírody nedůvěřivá, ale prostředí a milé přijetí mě hned ze začátku hodilo do pohody a potom jsem si už jenom užívala.

Z nabídky jsem si vybrala dvě procedury: Triolift a Celotělní hubnutí.

Triolift a pleťi je líp

Triolift je šetrné ošetření obličeje, jehož pomocí se aktivuje kolagen a regeneruje se pokožka. Při ošetření si člověk relaxuje a odpočívá. Již po první aplikaci zmizely otoky kolem očí a pod bradou. Úžasná záležitost!!!

Celotělní hubnutí ve vajíčku

Při celotělním hubnutí jsem byla zavřená v takovém vajíčku, kde jsem si krásně odpočinula a pěkně se prohřívala. Přístroj za mě spaloval tuky a zpevňoval mi svalstvo. No umíte si představit něco krásnějšího? Po 30 minutách jsem se cítila lehčí a uvolněnější. Po několika procedurách jsem nejenom shodila pár kilo, ale dokonce i mé problémy s lupénkou se zlepšily. Pokožku mám jemnější a hladší!!! 

Procedury mě neskutečně nastartovaly a světe div se, okolí si všimlo, několik lidí mi hned vyseklo kompliment. A o bolesti, které se v souvislosti se změnami těla bojím jak čert kříže, se vůbec nedá mluvit. 

Obě procedury rozhodně doporučuji všem ženám, zejména těm zaměstnaným.  Získáte půl hodiny jenom pro sebe a ještě vypadáte lépe. A to je cesta, která mě opravdu baví! Za mě tedy Trioliftu i celotělnímu hubnutí rozhodně ANO      

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová 12. 2. 2018

Moc pěkný tip

Odpovědět
Ovace
Ovace 15. 2. 2017

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 15. 3. 2015

Odpovědět
gustawka
gustawka 9. 2. 2015

určitě ano

Odpovědět
čimo
čimo 4. 2. 2015

len najsť ten volny čas

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 813
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.