Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Luu2
Luu2
Vloženo 17. 4. 2020
Líbí se mi

Konvice Philips

Luu2
Luu2
Vloženo 17. 4. 2020
Líbí se mi
Konvice Philips

Konvice Philips

Doma jsme potřebovali koupit novou konvici a několikrát jsme měli plastovou, která mi moc nevyhovovala. Tak jsem řekla, že si zkusíme připlatit a koupit dražší a jsem spokojená. Ráda bych se s vámi podělila o recenzi


Konvice mě na první pohled zaujala svým nerezovým provedením, které působí kvalitněji a moderněji oproti plastovým materiálům, které bývají po plastu i cítit. Konvice má pěkný decentní vzhled bez dekoračních prvků, takže hezky vynikne v každé domácnosti a je překvapivě lehká. Velmi oceňuji objem nádoby, která je 1,7 litru. Často máme početné návštěvy a nemusíme díky tomu vařit nápoje na několikrát a ušetří nám to čas. Konvice se snadno otvírá i plní. Velmi se mi líbí sítko na vodní kámen, protože máme hodně tvrdou vodu, takže tohle považuji za velké plus. Po zapnutí konvice se rozsvítí led světlo, které přináší ještě elegantnější vzhled. Také se mi líbí, že je podstavec na konvici otočný a že je zde prostor, kde mohu ukrýt šňůru. Konvice vodu velmi rychle zahřívá, než si připravím kafe, je voda již dovařena a je zde i pojistka proti vyvaření vody. Pozitivně hodnotím i protiskluzové podložky, díky kterým konvice drží pevně na místě.
Negativa vidím snad jen v ukazeli hladiny vody, které umístěno trochu nešťastně v části držáku a je tak hůře viditelné a také v hlučnosti konvice, která by mohla být menší. Není sice hlučnější, než ostatní konvice, ale mohla by bt tišší.

 

A co vy? Jaké máte zkušenosti se značkou Philips? Již delší dobu pokukuji po elektrickém kartáčku na zuby a taky po IPL technologii na odstraňování chloupků - to bych si strašně moc přála. Nebaví mě si stále holit nohy, ale odrazuje mě trochu vyšší cena..

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Kateřina Šlimarová 13. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 19. 5. 2020

Odpovědět
Denča75
Denča75 17. 5. 2020

zajímavá recenze, vychytávka s kabelem je opravdu zajímavá

Odpovědět
avatar
Lenka Polášková 23. 4. 2020

Od Philips máme doma několik věcí a jsme spokojeni takže u konvice tomu nebude jinak

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 21. 4. 2020

také máme nerezovou

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 364
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.