Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lenča92
Lenča92
Vloženo 21. 4. 2018
Líbí se mi

Kočárek Tako Ballila - recenze

Lenča92
Lenča92
Vloženo 21. 4. 2018
Líbí se mi
Kočárek Tako Ballila - recenze

Kočárek Tako Ballila - recenze

Ze začátku, když jsem čekala první miminko, tak jsem chtěla pěkný, moderní kočárek s otočnými kolečky, ale manžel chtěl naopak s většími a neotočnými kolečky.

Co teď? Našla jsem pár kočárů, které byly podle mé představy i podle manželových představ. Najednou jsem narazila na kočár, který prodávala paní na internetu za krásnou cenu a značka Tako Ballila, mně celkově bylo jedno jakou značku máme, nám šlo o vzhled a pohodlí miminka.

Rozhodli jsme se, že se pojedeme na kočárek podívat a případně ho koupíme, já jsem od začátku věděla, že bude 100% náš, jak jsem předvídala tak se stalo, haha. Kočárek jsme si odvezli domů. Vyzkoušet jsme jej mohli až na první procházky s naší malou princeznou.

S kočárkem jsem byla velice spokojená, byl barevně krásný a velice prostorný uvnitř hluboké korbičky. Když jsem viděla ty modernější kočárky a porovnávala je s tím naším, tak na krásu vypadali některé líp, ale když jsem viděla ten prostor uvnitř korbičky, tak bych s naším nikdy neměnila.

Miminko má v našem opravdu obrovský prostor kolem sebe ikdyž je ve fusaku.

Co se týče sportovní korbičky, tak ta je polohovatelná sed, polosed, leh a taky jsou polohovatelné nožičky. Prostorná je ovšem taky. Kolečka jelikož jsou veliká, tak se s nimi jezdí parádně jak ve městě, tak i v jakémkoliv jiném terénu, nezasekávají se nikde a nedrnčí. Tenhle kočárek má ještě super vlastnost, že je pružný. Vzhled kočárku je převrácená kůže.

Je možné ho koupit jako trojkombinaci nebo dvojkombinaci, my jsme vajíčko dostali od známých, tak nám stačila pouze dvojkombinace, ale je výhoda mít trojkombinaci, protože vajíčko lze připevnit na konstrukci kočáru.

Jedinou menší nevýhodou je to, že když poskládáme kočár do kufru auta, tak už tam toho moc nedáme, jak je veliký tak zabírá prostor, ale záleží jaké auto máte, my máme ford focus combi. Jiné nevýhody na kočáru neshledávám. Byla jsem s ním spokojená. Za mě 5 hězdiček.

Jak to máte vy s kočárkami? Malé-velké kolečka, otočné-neotočné, celkově názor? Máte někdo zkušenost i s kočárkem Tako Ballila?

Hezké teplé i chladné dny.

Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 1. 2020

za mých časů byla Liberta a ještě jeden druh, z dnešního pohledu jeden nehezčí než druhý, ale nějaký kočárek jsem mít musela na dceru. Pak to samé bylo s golfkami. Dneska asi maminky ani netuší, čemu jsme říkaly před 30-lety golfky

Odpovědět
Alexis
Alexis 22. 4. 2018

A zkuste tuto recenzi doplnit časem, až vám ditko povyroste. Některé kočárky se zdají být prostorne, dokud dítě nepovyroste a nezačne trochu běhat. Jinak prima recenze

Odpovědět
Lenča92
Lenča92 22. 4. 2018

malá má už 2,5 roku a stále jsem byla spokojená, teď už ale kočárek využívá naše půlroční druhá holčička a celkově naše první slečna už kočárek spíš nevyužívá.

Alexis
Alexis 22. 4. 2018

Za mě jsou lepší kola velká a neotočná, hodí se do jakéhokoliv terénu. S malými kolečky jsem mívala problém i sjet z chodníku, malá otočná kolečka jsou absolutně nevhodná do kamínků či k túrám do kopců, víc se nadřete. Dnešní moderní kočárky s malými kolečky vepředu a blízko u sebe jsou tak akorát do obchodních center, jinde hrozí i vyklopení dítěte, protože nejsou zcela stabilní...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 372
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.