Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ajrinka
ajrinka
Vloženo 13. 2. 2019
Líbí se mi

Když holky testují 3D tiskárnu

ajrinka
ajrinka
Vloženo 13. 2. 2019
Líbí se mi
Když holky testují 3D tiskárnu

Když holky testují 3D tiskárnu

V minulých dnech jsme měli možnost doma vyzkoušet na „vlastní kůži“ 3D tiskárnu Evolution R1 

Tato tiskárna nás velmi mile překvapila, obsluha je jenoduchá, ovládání tiskárny velmi intuitivní. Určitě potěší i příjemný design tiskárny a její velikost (vejde se klidně na pracovní stůl). Společně s tiskárnou nám byly doporučeny i webové stránky, na kterých jsme si mohli vybrat z nepřeberného množství předloh pro 3D tisk.

Nevěděli  jsme co tisknout dřív a protože máme doma malé děti 2,5 roku, chtěla jsem, aby si to s námi také užily. Domluvila jsem se proto s naší tetou Emi, vybraly jsme společně vykrajována, která se nám nejvíce líbila a já po tiskla a tiskla a tiskla…

 

Když bylo vše vytisknuto, dorazila Emi k nám a společně jsme s dětma pekly linecké sušenky. Chtělo to nějaký ověřený recept. Zvolila jsem proto recept na linecké od Máma peče doma. Linecké je opravdu vynikající, jako od babičky a pokud byste také rádi vyzkoušeli, najdete jej TADY 

 

                       

Celé odpoledne, jsme strávili vykrajováním, pečením a nakonec i zdobením. Děti byly nadšené a moc si to užily a my s Emi taky.

 

Každý si testuje 3D tiskárnu po svém, my zvolili tohle, protože jsme tak spojili příjemné s užitečným (pár kousků nám dokonce zbylo i na snídani).

A pokud jste už o 3D tiskáně slyšeli nebo zvažujete, jestli koupit nebo ne, určitě doporučujeme.

Vzhledem k tomu, že máme 2 děti, kromě vykrajovátek jsme většinou  tiskli hračky. Výběr byl tak velký, že jsme sami nevěděli co dřív tisknout. Vyzkoušeli jsme hračky, potřeby pro domácnost, šperky či vázy atd.

3D tiskárnu bych doporučila všem, kteří jsou kreativní, mají rádi originální věci nebo mají doma malé či větší děti. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 27. 3. 2020

supr

Odpovědět
avatar
Macina Nováková 9. 2. 2020

To vypadá dobře. Třeba můj muž se o 3D tisk taky docela zajímá. Dokonce si chtěl koupit i vlastní 3D tiskárnu domů, ale bohužel je to dost drahé. Místo toho si tedy své 3D modely nechává tisknout u https://www.sharplayers.cz/zakazkovy-3d-tisk/

Odpovědět
Renata Siranová
Renata Siranová 19. 2. 2019

Propojení dětí a maminek při činnosti je to nejvíc a navíc, když odměnou je mňamka. Hrajte si také s 3D tiskem. Děkujeme, za úžasné otestování naší 3D tiskárny, toto je pro nás skvělá zpětná vazba!

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 14. 2. 2019

pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 975
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.