Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JANE H.
JANE H.
Vloženo 9. 3. 2015
Líbí se mi

Jane přidala k testování i skvělý blog

JANE H.
JANE H.
Vloženo 9. 3. 2015
Líbí se mi
Jane přidala k testování i skvělý blog

Jane přidala k testování i skvělý blog

Jane testovala Matcha tea, který si přála už dlouho vyzkoušet, ale nebyla si jistá, zda je to tak super. Jak to dopadlo?

Díky testování jsem ten den visela online a modlila se, ať jsem ve správném pořadí... No a světe div se, asi jak jsem hypnotizovala monitor, tak se stalo. Druhý den čtu slavnostní vyhlášení a já jsem tam! Skáču doslova radostí, těším se na balíček i hodnocení ostatních uživatelek.

Zásilka mi dorazila minulé pondělí, testovat jsem začala až ve středu - kvůli pracovním povinnostem. Nevěděla jsem, co se mnou čaj udělá, a tak jsem chtěla začít v klidu domova.

Balíček s čajem obsahoval navíc shaker, ve kterém jsem si s vodou čaj rozmíchala. Stabilitu a pevnost shakeru oceňuji, neboť u řady podobných se mi stalo, že se třeba v kabelce otevřelo víčko nebo shaker protékal. Tento zelený kelímek však nezklamal a momentálně se mnou cestuje do práce a já se nemusím bát, že se mi "zelená tekutina" vyleje do kabelky.

Ale k čaji a k samotnému účinku. Čaj je porcovaný v malých sáčcích, tudíž stačí vysypat, dát do vody a promíchat. To mi je sympatické, nemusím měřit lžičkou a rovnou sypu.

Matcha tea je jemně mletý BIO zelený čaj, který obsahuje silnou skupinu antioxidantů a zrychluje metabolismus. Jedna porce se rovná nutričním hodnotám 10 šálků zeleného čaje. Uklidňuje, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a cukru v krvi a dokonce spaluje 4x rychleji tuky!

Za těch pár dní, co Matchu piju, cítím obrovský přísun energie a pohody. Pokud jdu cvičit, dám si čaj před výkonem. Jinak mám shaker v práci na stole a momentálně se snažím omezit kávu a opravdu porovnávat účinky čaje.

Čaj se doporučuje pít delší dobu, aby všechny dokázané výsledky na vás byly vidět. Jelikož je každý člověk jiný, je jasné, že někdo pozná účinek po týdnu, druhý po dvou a třetí třeba až za měsíc.

Co mě v balíčku překvapilo, byla Matcho čokoláda a mandličky obalené právě v čaji. I takto tělu dodáte energii! Čokoláda mi přišla taková zvláštní s nevýraznou chutí, ale mandle, ty mě dostaly! Naprosto super chuťová kombinace. Zachránily můj hlad na školení.

Na závěr, pokud chcete alespoň něco se svým zdravím udělat, vyzkoušejte Matcha Tea! Není nic jednoduššího, než kliknout a objednat MATCHA TEA!

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 2. 7. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 21. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
vcelka
vcelka 16. 3. 2015

V neděli jsem byla ve cvičení a všimla jsem, že tam tento čaj prodávají, tak asi vyzkouším, jsem na to fakt zvědavá, ještě když jsem si přečetla tento blog. Vzala jsem si tam letáček a tam mě hodně zaujaly recepty např. na latté s matcha čajem, byly tam krásné fotky i zmrzliny atp.

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 15. 3. 2015

jsem moc rada, ze se Vam recenze libi, kdo chce na jaro energii a zit zdraveji tak "Matchujte"

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 923
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.