Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bobulka.lesni
Bobulka.lesni
Vloženo 18. 4. 2017
Líbí se mi

Jak rychle vyčistit koupelnu či kuchyň za pár minut? Zn.: bez námahy!

Bobulka.lesni
Bobulka.lesni
Vloženo 18. 4. 2017
Líbí se mi
Jak rychle vyčistit koupelnu či kuchyň za pár minut? Zn.: bez námahy!

Jak rychle vyčistit koupelnu či kuchyň za pár minut? Zn.: bez námahy!

O koupi parního čističe jsem uvažovala už dlouho. Myšlenka na snadné čištění kachlíků v koupelně i kuchyni, oken a dalších věcí zněla lákavě. Když jsem dostala možnost otestovat ten od Sencoru, neváhala jsem. V tomto blogu vám chci přiblížit, jak testování dopadlo.

Výzvou pro mě bylo hned složení přístroje. V balení je několik nástavců, vybrala jsem ten základní a přimontovala ho.  Poté jsem dle návodu naplnila nádržku v přístroji vodou za pomoci přiložené mini odměrky a mini trychtýře, pořádně zašroubovala a hurá do toho.

Jako první jsem se vrhla na koupelnu, která byla po stěhování a malování v žalostném stavu (ale aspoň na fotkách uvidíte výsledek ). Parní čistič jsem dala do zásuvky a počkala, až se voda zahřeje, což trvalo přibližně dvě minuty. Připravený stroj poznáte podle toho, že zhasla kontrolka, což znamená, že je pára připravena.

Před prvním použitím jsem měla trochu strach, přeci jen je návod plný vykřičníků a práce s horkou párou není jen tak. Uf, zvládla jsem to (a když já, tak každý! ). Stisknutí pojistky jde překvapivě dobře, čistič ani není těžké udržet.

Spáry v koupelně před čištěním

S parním čističem jsem umyla koupelnu úplně celou – od toalety až po zrcadla. Největším oříškem byly spáry nad vanou. Sundávali jsme totiž zástěnu, která tam byla několik let a spáry za ní byly špinavé, černé až plesnivé a prostě bléééé. Ale i to parní čistič krásně zvládl, viz foto.

Spáry v koupelně po čištění

Zkoušela jsem ho ještě v kuchyni, opět na obklady i varnou desku. Jediné co mi ještě zbývá jsou okna a zrcadla, ale to zas někdy příště. Každopádně pokud hledáte univerzální stroj na čištění všeho možného v domácnosti s minimální námahou, parní čistič ráda doporučuji!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

Mockrát díky za rady. Měla bych takový dotaz. Nevíte jak jsou na tom s údržbou taková ta kamenná umyvadla? Mám na mysli něco jako mají třeba tady http://www.luxusniumyvadla.cz/ Docela totiž uvažuji nad tím, že bych si ho pořídila domů, jen z té údržby mám trochu strach.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
matejm
matejm 3. 6. 2017

Uvažuji již delší dobu o koupi.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 6. 2017

taky bych brala parní čistič...

Odpovědět
Tereza N.
Tereza N. 29. 5. 2017

už o něm delší dobu uvažuji ...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 127
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.