Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina4
Martina4
Vloženo 13. 10. 2014
Líbí se mi

Jak Martina4 testovala KetoFit

Martina4
Martina4
Vloženo 13. 10. 2014
Líbí se mi
Jak Martina4 testovala KetoFit

Jak Martina4 testovala KetoFit

Výzva! Ta lahodná chuť! A plno elánu a energie. Martina4 se dělí o výsledky testování.

Usmálo se na  mě  štěstí a  já vyhrála  KetoFit na  14  dní. Měla jsem z výhry velkou radost, protože jsem se dlouho chystala k tomu, abych zhubla. Ovšem chyběla jakákoli motivace. A tento balíček byl pro mě výzvou.

Po otevření balíčku jsem se zděsila množství. První myšlenka, která mi bleskla hlavou byla: "Tohle sním a mám 10 kilo nahoře. " 2 dny před obdržením balíčku jsem byla u zubaře a po jeho zákroku jsem měla jasné instrukce - následující dny jezte jen kašovitou stravu. Což u KetoFit nebyl problém, a tak jsem se do toho pustila.

A protože jsem již měla možnost krátce tyto produkty testovat, tak jsem měla výhodu v tom, že jsem věděla, do čeho jdu. Stačilo si už jen sepsat večer před začátkem plán, kde jsem si stanovila co a kdy budu jíst. Vzhledem k tomu, že vstávám kolem šesté hodiny ranní a spát nechodím dříve jak ve 23 hodin, tak můj stravovací plán KetoFit byl následovný: 

Stravovací plán KetoFit

6 hod - koktejl

9 hod - koktejl

12 hod - omeleta / polévka

15 hod - koktejl

18 hod - kaše

20 hod - koktejl

A jaké to vše přineslo výsledky?

Nebudu nikomu nic nalhávat a psát, jak jsem závratně zhubla. Už po prvním koktejlu, který je opravdu vynikající a moc jsem si na něm pochutnala, jsem se cítila skvěle, byla jsem plná elánu a energie. Kam se na něj hrabou vůbec nějaké energetické nápoje. Navíc koktejlů je tolik, takové množství, všechny různé příchuti. A hlavně opravdu zasytí.

Netvrdím ale, že bych neměla to ráno chuť na koblihu, ale přeci jen mám pevnou vůli a dokázala jsem vydržet. Po prvním dnu s KetooFit, který byl zároveň mým posledním dnem na mateřské dovolené, jsem se cítila báječně a usínala s dobrým pocitem.

Je tady druhý den a já jdu po dlouhé mateřské dovolené opět do práce. Dle předem nachystaného  plánu jsem si s sebou vzala vše, co jsem měla v pracovní dobu sníst a vypít. Opět se po konzumaci dostavoval elán a energie, kterou jsem ten den opravdu potřebovala.

A poznatek z práce? Příště musím sbalit více koktejlů, protože všechny kolegyně chtěly vyzkoušet, jak chutná banán, oříšek či višeň.

Troufám si tvrdit, že díky KetoFit se budu brzy cítit opět skvěle. Že se po 6 letech dostanu do svých "starých" pracovních kalhot, také že se zbavím únavy a že zase budu mít chuť se usmívat. 

Martina 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
WolfLake
WolfLake 13. 10. 2016

Objednala jsem si dnes zkušební balíček, tak uvidíme :o)

Odpovědět
Niky83
Niky83 10. 8. 2016

ja neviem ale podla mna vsetky tieto zazraky su len zbytocne vyhodene peniaze proste a jednoducho neprejedat sa jest v spravnom case spravne veci a hybat sa ..je to tak jednoduche no ludia furt hladaju lahsi a lahsi sposob az sa udivujem comu neuveri

Odpovědět
Hanzrene
Hanzrene 1. 8. 2016

Na toto jsem koukala, ale moc tomu nevěřím, aby to nebyly jen vyhozené peníze.

Odpovědět
Hanzrene
Hanzrene 10. 8. 2016

Tak nakonec jsem objednala zkušební balíček. Koktejl a omeleta super, polévka mi nechutnala. Jen mě mrzí, že není vhodný pro těhotné a kojící.

Lucifera
Lucifera 1. 8. 2016

Moc tomu nevěřím přeji Vám ať se Vám podaří docílit vysněných výsledků

Odpovědět
Ev
Ev 6. 10. 2015

Kolikrát za sebou můžu opakovat 3tydenni program ketofit mám velkou nadváhu

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 975
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.