Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Duch
Duch
Vloženo 20. 2. 2015
Líbí se mi

Jak jsem testovala neinvazivní liposukci pozadí

Duch
Duch
Vloženo 20. 2. 2015
Líbí se mi
Jak jsem testovala neinvazivní liposukci pozadí

Jak jsem testovala neinvazivní liposukci pozadí

Helen o liposukci dlouho uvažovala. A šla do testování po hlavě a se svým vlastním pozadím. Jaké to bylo? Dočtete se v jejím novém blogu.

 

„Otočte se ke mně zády a ukažte se.“

Tak jo, stojím tam v těch ponožkách, v kalhotkách, s vyhrnutým trikem a špulím popelavě zelené půlky (…kdybych si aspoň došla na solárko!) na tu nesmírně milou blondýnu. Stydím se, ale snažím se to okecat a dělat vtípky. Což dělám vždy, když je mi trapně, stydím se nebo se bojím.

„Tak co myslíte, začíná to bejt hrozný, že jo?“, dožaduju se reakce. Paní nevidím do obličeje, tak jsem nervózní. Jen vím, že si na mě vzala brýle.

„Ale ne, vůbec ne. Tady se vám vyvěšuje kůže, tady to asi trošku začíná, ale celkově to rozhodně není žádná tragedie.“

Hlavou mi běží, jak je možné, že ty propadliny a neforemná údolíčka na mých stehnech a zadku nejsou pro tuhle paní tragické. Pro mě totiž jsou. Vidím je tak. Úplně se vyhýbám pohledům do zrcadla ve zkušebních kabinkách nebo v šatně fitka. Stačí, že ty zrcadla rozšiřujou už samy o sobě, mizerná světla přidávají roky a ještě abych se deptala svým hrudkovatým zadkem? Až do třicítky, možná pár měsíců poté, jsem celulitidu vůbec nemusela řešit. Buď jsem jí fakt neměla, anebo jsem se na svůj zadek a stehna pod ním nedívala. Ale najednou tu je.

Když jsem dostala možnost otestovat bezbolestnou radiofrekvenční liposukci v Salonu Ronia, musela jsem si to, co to je, asi třikrát přečíst. Pořád mi nešlo do hlavy, jak je možné odstranit tuk a vylepšit pokožku, aniž by se do ní řízlo. Jak to udělají? Vždyť ten tuk se tam nahromadil a jakou jinou cestou se dostane ven, když to dle mého určitě nemůže být ta klasická vylučovací metoda organismu???

Možná vy o tom víte, nebo věděly jste více než já, ale nejen z webu www.salonronia.cz, ale i od paní Ilony Škodákové, která se mi nesmírně profesionálně a mile po mých 6 návštěv věnovala, jsem zjistila vo co gou:

Neinvazivní bezbolestná liposukce modrým laserem neboli bipolární radiofrekvence je novinka na trhu. Využívá tepelnou energii, kterou působí do hlubších kožních vrstev, aplikuje elektromagnetické vlny, stimulující kolagenová vlákna ke tvorbě nového kolagenu a elastinu. Kombinací těchto dvou energií je dosaženo maximálních okamžitě viditelných výsledků. A tuk se rozpouští a odchází lymfou. (Dodávám, že pak dojde na tu vylučovací klasiku.)

Jak to probíhá?

Jde o cílené vakuové sání. Takže mě paní Ilona uložila na lehátko, přitáhla vozík s přístrojem, nastavila nutné parametry a s nástavcem mi objížděla půlky i zadní část stehen kousíček po kousku. Je to jako by se mi tam malou hubicí vysavače přisávala, každé místečko kůže i podkůže se na chvilku vcuclo a zahřálo. Není to nepříjemné, brzy si zvyknete. Hlavně si u toho pohodlně vleže můžete představovat, jak se pokožka dokonale napíná, tím propouští více energie a dochází – konečně a jedině, když jsou takhle prokrvené – i k zasažení nepřátelských tukových buněk.

Jakou úlohu hraje modrý laser?

Samozřejmě, že tu důležitou.To on si ty tukové buňky cíleně najde, to on otevírá póry tukových buněk, okysličuje je a pak je i rozkládá. Navíc, při zahřívání se v části pokožky dermis regenerují kolagenová vlákna a pak za nějaké pro mě nyní nevysvětlitelné kombinace účinků (dočtete se to samozřejmě na webu) dochází k liftingu pokožky.

Jakých jsem dosáhla výsledků?

I když bych si to opravdu a moc přála, nečekala jsem, že má stehna a zadek budou poloviční. A to mi hned také realisticky - a oceňuji, že naprosto fundovaně, pravdivě, ale i motivačně - vysvětlila paní Ilona, co a jak můžu čekat. Že pokožka se při pravidelné aplikaci rozhodně zlepší, že se zadeček (tak mému pozadí říká paní Ilona, ne já) zvedne a pár centrimentrů by v obvodu pod zadkem/čkem mohlo ubýt.

A to také potvrzuji. Salon jsem navštívila celkem 6x v období dvou měsíců, vždy ošetření zabere tak půl hodiny.

Mám jemňounkou pleť na půlkách – až takovou, že tomu můj manžel nechce věřit. Celulitidu nekomentuje, ani před tím ji totiž neviděl.

Zadek/ček se mi opravdu výrazně vzpružil. To cítím a přijde mi to znatelné. Manželovi taky.

Dolíčky na stehnech mi přijdou menší a při měření to vypadá, že obvod v té nejkrutější části je menší o více než 1 cm! Zaplaťpánbůh za něj!!! (Manželovu kontrolu jsem vynechala.)

Za mě tedy závěr jasný:

Milé ženy, rozhodně tuto proceduru, Salon Ronia i s paní Ilonou doporučuju! Vcelku mě mrzí, že už mé testování skončilo. Není nad to, když se příjemné spojí s užitečným, když je vám opravdu dobře a korunu všemu nasazují výsledky. Ale teď to už bude asi zase na mně. Hezky si výdobytky udržet. Dobrou motivaci i chuť mám!

A co vy? Máte nějaké zkušenosti s liposukcí? 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Monulka
Monulka 21. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
majmaj
majmaj 22. 7. 2016

Neinvazivní liposukce je úžasná věc. Prakticky vůbec to nebolí a sníží to množství podkožního tuku o alespoň 25%. Chodím na Kliniku krásy Anděl a velká spokojenost.

youtube video

Odpovědět
Amanda
Amanda 18. 11. 2015

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 15. 3. 2015

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 238
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.