Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Petra H.
Petra H.
Vloženo 6. 12. 2016
Líbí se mi

Jak jsem si užila báječný večer s novým šperkem

Petra H.
Petra H.
Vloženo 6. 12. 2016
Líbí se mi
Jak jsem si užila báječný večer s novým šperkem

Jak jsem si užila báječný večer s novým šperkem

 

Měla jsem tu čest a mohla si vybrat šperk značky TOSCOW a vzít si jej na společenskou událost. Ta se naskytla hned vzápětí, protože má kamarádka Martina (alias Afrodia) byla nominovaná mezi top 10 podnikavých žen roku 2016 a já s ní šla na slavnostní předávání ocenění.

No, řekněte sami, může být lepší příležitost?

Už samotný výběr šperku byl moc příjemným zážitkem. Po malém bloudění nás přijala paní Libuše Horáková, ředitelka firmy TRIGOLD s.r.o. Uvítala nás skleničkou prosecca a strávily jsme s ní příjemné dvě hodinky v showroomu plném šperků. Zkoušely jsme různé kombinace, povídaly si o špercích, o tom, co která děláme,  jak jde život a čas utíkal nezvykle rychle. Jako bychom se znaly všechny tři už řadu let.

Ačkoliv jsem samu sebe vnímala doposud zcela jinak a volila bych jiný šperk, dala jsem na zkušenost a doporučení odbornice. Člověk prý má bourat zavedené stereotypy. Tak jsem bourala! Odnesla jsem si nakonec něžné romantické náušnice od značky TOSCOW - s názvem La Vie en Rose. Mám-li být upřímná, byla jsem zpočátku z této volby rozpačitá, ale věřím instinktům a doporučením a když mě i kamarádka ujistila, že mi šperk opravdu sluší, šla jsem do něj.  A neudělala jsem rozhodně chybu!

Doma jsem k nim navíc objevila jemný přívěsek s perlou, která je tvarem, velikostí i barvou téměř totožná s tou na náušnicích. A bylo vymalováno. Slavnostní večer mohl začít! Moje kamarádka Martina zářila se šnůrou nových perel kolem krku, v uších se jí skvěly krásné perlové dvojnáušnice a já jí se svými něžnými růžičkami rozhodně nedělala ostudu. No, uznejte samy, foto přikládám. A že je u nás žen to, jak se cítíme, velmi důležité, není třeba nijak zvlášť zdůrazňovat. Takže nakročeno bylo víc než dobře. Nalíčili nás profesionálové, šly jsme vybaveny krásnými šperky a ačkoliv jsme díky malé logistické chybce málem nestihly začátek, večer dopadl na výbornou.

Já jsem nakonec se šperkem opravdu moc spokojena. Už jsem jej měla na sobě i v divadle a musím říct, že jsou náušničky natolik netradiční, že zaujmou vždy a všude. Zatím nezůstaly nikde nepovšimnuty.

Takže milé ženy, dívky, dámy … i když budeme mít někdy dojem, že nejste zrovna romantičky a něco se k vám nehodí, nebojte se experimentovat. Nebojte se dát na radu těch, kteří tomu opravdu rozumí. Neuděláte chybu.

Já moc děkuji, že jsem měla tu možnost jednak šperky vyzkoušet, jednak strávit mega příjemný večer v Národním domě na Vinohradech na předávání cen v báječné a okouzlující společnosti. To se každý den nepoštěstí.

Vaše Petra H.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

super

Odpovědět
Marsy
Marsy 17. 2. 2018

krásné

Odpovědět
Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová 6. 2. 2018

Vypadají krásně !

Odpovědět
Clairest
Clairest 6. 1. 2018

Ty náušnice jsou moc pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 691
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.