Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Tvořilka97
Tvořilka97
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Festival Evolution potřetí

Tvořilka97
Tvořilka97
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Festival Evolution potřetí

Festival Evolution potřetí

Workshop Dechové cviky a léčivé zvuky

Tentokrát to byl Martin Bartoška, který měl zasvětil do konceptu Osho divine healing. Jednalo se o takovou zajímavou formu meditace, kde se nezůstalo u obyčejného Ohm… Společně s různým postavením rukou se vydechovaly samohlásky a celý workshop byl zakončen společnou meditací…

Mé celkové hodnocení…skupinová meditace s cizími lidmi asi není pro mě. Těžko se mi uvolňovalo a ani tento způsob meditace mi prostě nevyhovoval. Ano, mělo to něco do sebe, ale video s tímhle cvičením bych si nekoupila

Odkazy: http://www.osobnirozvojonline.cz/lide/pet-otazek-pro-martina-bartoska

 

S našich končin Šťastná a zdravá žena: Slovanská jóga

Přiznám se, že díky výše zmíněné společné meditaci, jsem tuto přednášku nestihla od začátku, což mě moc mrzelo. Proč? Paní Judita Peschlová vyprávěla opravdu zajímavě. Klidně bych tuto přednášku označila za přednášku dne.

Koncept slovenské jógy mi byl až do toho dne neznámý. Když jsem ale viděla pár videí, slyšela, jakým způsobem se cvičí, že je snaha toto cvičení předávat z ženy na ženu, jako tomu bylo dříve….přiznám se, že mi to učarovalo a plánuji pátrat nejen po kurzu, ale také si zjistit více informací. Najít cvičení, které by vycházelo z ženského principu není jen tak.

Více o slovanské józe, konceptu a paní Peschlové na https://www.angelcity.cz/products/fontana-mladi-pro-zeny-staroslovanska-sestava-mystickych-pozic/

 

Workshop dne: Bollywoodský tanec

Jeden z posledních workshopů, na který mi zbyl čas, byl ten, co se zaměřoval na Bollywoodský tanec (pokud neznáte: https://www.youtube.com/watch?v=TBAj4nbdLEU). Naše lektorka, Jana Hemelíková-Baudisová, sršela vtipem a energií jako málokdo. Naučila nás celou choreografii a bavili jsme se všichni. Nejenom dámy, ale i pánové.

Zatančili jsme si všichni a těžko bych hledala jediného přítomného, komu se chtělo na konci odcházet.

Odkazy: https://www.cestyksobe.cz/jana-baudisova-hemelikova-a-skupina-rasa-bollywood-dance/3462

http://www.felicius.cz/osobnost/hemelikova-baudisova

 

Šaty pro duši v  Umění ženskosti

Krátce bych se zmínila o zajímavém konceptu Renaty Glosové a to šití šatů na míru duše. Sama si vytváří autorské látky, do kterých vás oblékne a vytvoří pro vás šaty, jenž nejenže odpovídají vaší životní zkušenosti a fázi, v níž se nacházíte.

Přenáška/workshop probíhala tak, že si paní Glosová vybrala ženy z hlediště a ukazovala proces, kterým vybírá látku, střih a jak to celé vlastně probíhá.

Je pravda, že ty látky byly opravdu nádherné, jeden by si s radostí nechal alespoň jedny šaty ušít.

Více na http://www.artediva.cz/

 

Poslední přednáška před zlatým hřebem večera byla Harmonie v bydlení podle Feng Shui. O Feng Shui se zajímám už delší dobu, ale vždy se člověk může dozvědět něco nového. Přednášela o ní Renata Mládková, paní, která v praxi radí lidem, jak si zařídit dům, aby to odpovídalo zásadám.

Pro začátečníky to byla přednáška velmi přínosná, i mě obohatila o několik nových poznatků a pomohla mi přehodnotit některé dekorace a rozložení nábytku, co máme doma. Na druhou stranu, paní opět mluvila, jak jin napadlo, skákala o koupelny ke kuchyni, od obyváku k půdě….celkově to působilo chaoticky a kolikrát se v tom špatně orientovalo. Z přednášky jsem odcházela dřív, ani ne proto, že by mě to nebavilo, spíše proto, že před chaosem jsem dala přednost přednášce o sál vedle.

A co, že bylo tak úžasné, že to zastínilo i mé oblíbené Feng Shui?

Přednáška V každém z nás je obrovský potenciál, kde zazářili manželé Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí společně s koučem Janem Műhlfeitem.

Ale o tom zase příště.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
k.eva
k.eva 20. 4. 2018

Já jsem viděla přednášku Martina Bartošky a V každém z nás je obrovský potenciál.

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 30. 3. 2020

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 413
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.