Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 15. 5. 2019
Líbí se mi

Epilace ano či ne ?

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 15. 5. 2019
Líbí se mi
Epilace ano či ne ?

Epilace ano či ne ?

 Mám ráda věci, které mi nějakým způsobem usnadňují život. Popravdě, existuje někdo, kdo ne? Proto bych vám dnešním článkem chtěla představit epilátor Braun Silk-épil 7, který jsem mohla vyzkoušet a ráda bych se podělila o své zkušenosti, pocity a problémy s epilací.


 Holení celkově je velmi citlivé téma, ale mám pocit, že k módě a životnímu stylu patří a hlavně mě zajímají vaše zkušenosti a tipy. Já epilátor neppoužívala nikdy . Každá slečna si asi dokáže představit tu pohodičku si tři týdny nemuset holit nohy, tak jsme si říkala, že to chci taky.

Silk-épil 7 je již velmi multifunkční přístroj a jeho výměnné hlavy poskytují několik možností využití. Klasická epilační hlava odstraní chloupky i s kořínky, což vám zaručí hladké oholení po dobu dvou až čtyř týdnů. Peelingový kartáč zjemňuje pokožku a až na obličej ho můžete použít téměř na celé tělo. Mně se nejdříve zdál docela tvrdý, ale na mokrou pokožku je to ve finále příjemná masáž. Holící hlava vám nahradí žiletku a doporučuje se používat hlavně na citlivé oblasti, kde si netroufnete s epilací. Jinak v balení najdete ještě dva nástavce na epilaci, jeden pro citlivou oblast a jeden pro obličej, ale ty jsem ještě nezkoušela.

 

Až s přístrojem polezete do vany, hlavně se ujistěte, že je vytažený ze zásuvky. Je to trochu divný pocit koupat se s něčím elektrickým, ale vše jsem v pořádku přežila a můžu vám to jedině doporučit. Epilace téměř nebolí, zabere asi tak čtvrtinu času a myslím, že za čas se s radostí se svou žiletkou rozloučím úplně.

Na závěr bych se s vámi chtěla podělit o svůj jediný problém s používáním epilátoru a tím je zarůstání chloupků. Vždy po nějakém čase se mi (pouze na pravé noze ) začnou objevovat zarostlé chloupky a často z toho pak mám flíčky na nohou. Nevíte někdo, co by se s tím dalo dělat? Dělá se vám to také? Zkoušeli jste vůbec epilátor? Bolí vás to? A dáváte přednost suché nebo mokré epilaci?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 5. 2020

Odpovědět
Tamara
Tamara 16. 5. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 16. 5. 2019

Já se holím nasucho elektrickým strojkem.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 996
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.