Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 15. 5. 2019
Líbí se mi

Epilace ano či ne ?

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 15. 5. 2019
Líbí se mi
Epilace ano či ne ?

Epilace ano či ne ?

 Mám ráda věci, které mi nějakým způsobem usnadňují život. Popravdě, existuje někdo, kdo ne? Proto bych vám dnešním článkem chtěla představit epilátor Braun Silk-épil 7, který jsem mohla vyzkoušet a ráda bych se podělila o své zkušenosti, pocity a problémy s epilací.


 Holení celkově je velmi citlivé téma, ale mám pocit, že k módě a životnímu stylu patří a hlavně mě zajímají vaše zkušenosti a tipy. Já epilátor neppoužívala nikdy . Každá slečna si asi dokáže představit tu pohodičku si tři týdny nemuset holit nohy, tak jsme si říkala, že to chci taky.

Silk-épil 7 je již velmi multifunkční přístroj a jeho výměnné hlavy poskytují několik možností využití. Klasická epilační hlava odstraní chloupky i s kořínky, což vám zaručí hladké oholení po dobu dvou až čtyř týdnů. Peelingový kartáč zjemňuje pokožku a až na obličej ho můžete použít téměř na celé tělo. Mně se nejdříve zdál docela tvrdý, ale na mokrou pokožku je to ve finále příjemná masáž. Holící hlava vám nahradí žiletku a doporučuje se používat hlavně na citlivé oblasti, kde si netroufnete s epilací. Jinak v balení najdete ještě dva nástavce na epilaci, jeden pro citlivou oblast a jeden pro obličej, ale ty jsem ještě nezkoušela.

 

Až s přístrojem polezete do vany, hlavně se ujistěte, že je vytažený ze zásuvky. Je to trochu divný pocit koupat se s něčím elektrickým, ale vše jsem v pořádku přežila a můžu vám to jedině doporučit. Epilace téměř nebolí, zabere asi tak čtvrtinu času a myslím, že za čas se s radostí se svou žiletkou rozloučím úplně.

Na závěr bych se s vámi chtěla podělit o svůj jediný problém s používáním epilátoru a tím je zarůstání chloupků. Vždy po nějakém čase se mi (pouze na pravé noze ) začnou objevovat zarostlé chloupky a často z toho pak mám flíčky na nohou. Nevíte někdo, co by se s tím dalo dělat? Dělá se vám to také? Zkoušeli jste vůbec epilátor? Bolí vás to? A dáváte přednost suché nebo mokré epilaci?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tamara
Tamara 16. 5. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 16. 5. 2019

Já se holím nasucho elektrickým strojkem.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 516
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.