Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EtherealGirl
EtherealGirl
Vloženo 4. 6. 2014
Líbí se mi

Emulze EFFFI a soutěž nakonec

EtherealGirl
EtherealGirl
Vloženo 4. 6. 2014
Líbí se mi
Emulze EFFFI a soutěž nakonec

Emulze EFFFI a soutěž nakonec

Emulze EFFFI jsou českého původu, receptury všech emulzí totiž vytvořil neurolog MUDr. Ondřej Toman, odborník na čínskou medicínu. Emulze EFFFI jsou postaveny na vodní bázi a tvoří unikátní funkční řadu emulzí typu oil-in-water.

Je několik druhů emulzí, které slouží k odlišným účelům, například masážní, pro uvolnění či pro krásu.
Produty jsem vyzkoušela a jdu se tedy podělit, jaké byly. Dále v článku pak najdete jednotlivé specifikace emulzí. Takže jdeme na to!

Mé postřehy z testování

Co jsem během používání postřehla je to, že emulze EFFFI GOLD EXCLUSIVE se mi nanáší mnohem hůř než její sestra PURPLE. PURPLE se ihned vstřebá, zatímco GOLD vytvoří na povrchu kůže jemnou vrstvičku, která se déle vpíjí do pokožky (že bych neměla zase tak přeschlou pleť)? Proto je opravdu vhodnější používat "hutnější" GOLD na noc (hutnější neznamená mastnější, ani jedna emulze nezanechává mastný pocit). Já osobně si nedokážu představit tento produkt jako podklad pro denní make-up, jednou jsem to zkusila a bylo "cuckování". ALE! Mamka to má úplně naopak. Právě kvůli tomuto si GOLD pochvaluje. Mamka má velmi...ale opravdu velmi suchou pleť. Takže PURPLE se jí do pleti vsákne ihned a za pár minut má zase na omak suchou pleť. V práci má emulzi pořád na stole, protože maže v jednom kuse . GOLD jí na pleti zanechává o hodně déle pocit jemné, vyživené pleti - právě díky té tenounké "bariéře", která chrání pokožku a zabraňuje tak rychlému "vysychání pleti". Ani aplikace make-upu jí nedělá problém. Bude to zřejmě složením make-upu a tohoto produktu. Můj make-up se s GOLD-em prostě bije, zatímco mamčin ne.
Na etiketě se píše, že tyto emulze se hodí pro téměř všechny typy pleti. Výjimku tvoří pleť velmi mastná. Já však věnovala pár vzorečků EFFFI GOLD EXCLUSIVE osobě, která patřila do skupiny lidí s mastnější pletí (ne akné!) a nic, co by v negativním smyslu ovlivnilo pleť se ani po týdnu používání nestalo. Žádné ucpané póry, žádné zhoršení kvality pleti...
U těchto dvou produktů oceňuji taktéž velmi příjemnou, dlouhotrvající vůni a vzduchotěsný obal, který umožňuje hygienickou aplikaci a zaručuje zachování kvality produktu po celou dobu používání.

Pojďme si představit emulze EFFFI

Emulze pro krásu

EFFFI GOLD je emulze pro hladkou a zářivou pleť s účinnou látkou ze syntetického jedu chřestýšovce, pomáhá udržet mladistvý vzhled pleti - má intenzivní relaxační účinek na jemné i hlubší mimické vrásky a doporučuje se kombinovat s EFFFI PURPLE - regenerační emulzí z aloe vera, konopí a měsíčku, která zklidňuje pokožku při výskytu nepříjemného pnutí a zarudnutí a pečuje o zhojené jizvy po operacích a úrazech.
Řada EFFFI EXCLUSIVE - GOLD, PURPLE a SHAPE - měla jsem tu čest otestovat první dva zmíněné produkty z této řady. Na EFFFI SHAPE si zatím brousím zuby V nejbližší době se můžete těšit i na recenzi tohoto produktu pro péči o pokožku postiženou striemi a celulitidou.
Kosmetické emulze EFFFI EXCLUSIVE byly vyvinuty na základě mnoha pozitivních zkušeností se základními emulzemi EFFFI pro krásu. Jejich receptury byly zdokonaleny a obohaceny o vybrané cenné látky, které jejich vlastnosti vylepšily. Obě emulze obsahují kyselinu hyaluronovou pro pevnou a pružnou pleť a liposomy, které urychlují vstřebávání účinných látek hluboko do kožních buněk.
Hlavní sloužkou EFFFI GOLD EXLUSIVE je syntetický jed chřestýšovce, který intenzivně působí proti vráskám. Nejen klinická studie potvrzuje, že již po první aplikaci dochází k výrazné redukci vrásek. Tuto emulzi nanáším večer (na noc) na celý obličej včetně očního okolí a pravdou je, že přibližně 2 - 3 hodiny po aplikaci jsou mimické vrásky mělčí a méně viditelné. Tento efekt je však zatím jen dočasný. Věřím však, že při dlouhodobém používání bude mít (díky složení této emulze) efekt delšího trvání, resp. že oddálím výskyt dalších vrásek. Kromě tedy již zmíněné optické redukce vrásek je pleť po použití krásně jemná a zářivá. Doporučila bych ji speciálně pro suchou, starší pleť s četnějším výskytem vrásek, ale i všem mladým osobám, které mají tak přeschlou a jemnou (tenkou) pleť, že jsou jejich mimické vrásky viditelnější.
EFFFI PURPLE EXCLUSIVE pleť díky obsahu konopného oleje a extraktu z měsíčku zklidňuje, regeneruje a po celý den ji spolehlivě chrání před nežádoucími vlivy životního prostředí. Doporučuje se aplikovat především ráno po předchozím večerním použití EFFFI GOLD EXLUSIVE. Tato emulze se mi osvědčila jako "zklidňovač podráždění" po použití agresivního peelingu. Je vhodná taktéž k péči o rty a o pokožku rukou.

Masážní emulze

EFFFI BLUE je vhodná pro regenerační masáž pro oblast svalů, GREEN pro oblast kloubů, ORANGE pro masáž svalstva před sportovním výkonem a RED je silně prohřívací emulze vhodná například pro masáž šíje, beder a podbřišku.

Emulze pro uvolnění

EFFFI Canabbis má regenerační účinky na suchou, poškozenou a popraskanou kůži, AFTER SUN je chladivá emulze po opalování, se zklidňujícím a regeneračním účinkem a EFFFI YELLOW slouží jako prohřívací masážní emulze na kůži v oblasti šíje a spánků, která přináší úlevu po náročném dni a při únavě, taktéž pečuje o zarudlou pokožku nosního okolí.

SOUTĚŽ PRO VŠECHNY SOUTĚŽIVÉ ŽENY

A na konec dávám na vědomí všem soutěživým ženám, které by rády vyzkoušely emulzi EFFFI GOLD EXCLUSIVE, že na facebookových stránkách právě běží fotosoutěž o tuto emulzi. Nejedná se o žádné facebookovské lajkování, takže je to férová soutěž o kvalitní produkt. Stačí zaslat fotku, na které si připadáte krásná . Tak do toho, soutěž běží do 30. června!!!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
megan1
megan1 18. 3. 2016

pěkné..

Odpovědět
EtherealGirl
EtherealGirl 6. 6. 2014

Snímek, který získá nejvíc lajků, odměníme na konci soutěže emulzí EFFFI gold EXCLUSIVE. KAŽDÝ TÝDEN vybereme jeden snímek, který získá emulzi EFFFI gold EXCLUSIVE. Všechny účastnice se mohou těšit na vzorek emulze EFFFI gold EXLUSIVE. Soutěž probíhá do 30. června 2014.

Odpovědět
moname
moname 5. 6. 2014

tak likovačky neskúšam

Odpovědět
JTinaCZ
JTinaCZ 5. 6. 2014

Také jsem koukala, že je to klasická "lajkovka" ale upozornění na zajímavou soutěž se vždycky hodí

Odpovědět
EtherealGirl
EtherealGirl 6. 6. 2014

prosím, přečtěte si to pozorně [] ...každý týden je vybrán jeden jedinec porotou - bez ohledu na lajky [] a až na konci soutěže je vybrán jeden dle lajků

JANE H.
JANE H. 5. 6. 2014

bezva tip, ale jinak info ta soutez je lajkovaci "Snímek, který získá nejvíc lajků, odměníme na konci soutěže emulzí EFFFI gold EXCLUSIVE."

Odpovědět
EtherealGirl
EtherealGirl 6. 6. 2014

prosím, přečtěte si to pozorně ...každý týden je vybrán jeden jedinec porotou - bez ohledu na lajky a až na konci soutěže je vybrán jeden dle lajků

EtherealGirl
EtherealGirl 6. 6. 2014

Jane, gratuluji..vyhrála jste! ...mrkněte na jejich facebook...

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 730
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.