Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 11. 11. 2016
Líbí se mi

Domácí bělení zubů

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 11. 11. 2016
Líbí se mi
Domácí bělení zubů

Domácí bělení zubů

Zkoušeli jste už někdy domácí bělení zubů? V tomto článku bychom se podívali na zoubek bělení zubů s produkty značky White Pearl. Výhodou je především to, že nemusíte chodit k žádnému specialistovi a bělení můžete udělat v klidu sami doma.
Už delší dobu mne trápí zažloutlé zuby, za které může moje oblíbené pití čaje. V drogerii jsem už vyzkoušela spoustu bělících zubních past, ale přijde mi, že je to jenom optický klam. Vyhazovat tisíce za bělící zákroky u zubaře se mi také nechce. Tak jsem se rozhodla sáhnout po něčem účinnějším a ne tak radikálním.
14 dní jsem zkoušela bělení pomocí systému VitalCare a po této době jsem bělost udržovala zubním pudrem a bělícími zubními pastami. Ale teď pěkně popořádku.
 
 
 
Systím VitalCare White Pearl na bělení zubů zahrnuje v jednom balení vše, co potřebujete k vybělení zubů v domácím prostředí. 
Gel obsahuje extrakt z Aloe Vera, heřmánku a granátového jablka. Šetrně pečuje o vybělené zuby a dásně. Remineralizuje zubní sklovinu, snižuje kazivost zubů a dásně chrání před záněty. Složení je bez peroxidu a hodí se proto i na velmi citlivé zuby. 
 
 
V krabičce najdete 2 tuby s bělícím stomatologickým gelem, 4 tvarovatelné zubní aplikátory na gel, 1 stříkačkový dávkovač a podrobný návod k použití. 
 
 
V návodu také najdete ukazatel odstínu zubů, kam si jednotlivé dny zapisujete výsledky z bělení. Po celé proceduře byste měli mít zuby bělejší o 2-5 odstínů. 
 

U mě se vybělení o 5 odstínů bohužel nekonalo, ale zesvětlení o jeden až dva odstíny jsem zaznamenala. 


Takto vypadají aplikátory na gel před vytvarováním (nahoře) a po vytvarování podle vašich zubů (dole). 
 
 
 
Tento systém na bělení zubů můžete zakoupit na e-shopu Krasnyusmev.cz za 749,- Kč nebo v drogeriích.

Bělící zubní pudr White Pearl Smile je příjemnou vychytávkou při běžném čištění zubů a dokáže plně nahradit zubní pastu. Šetrně odbarvuje pigmenty usazené v zubní sklovině, působí proti zubnímu kazu a regeneruje zubní sklovinu.

Účinnou látkou bělícího pudru je xylitol a fluorid, který zabraňuje tvorbě zubního kazu a regeneruje zubní sklovinu.
Použití je jednoduché. Před použitím stačí navlhčit zubní kartáček ve vodě a poté namočit do pudru. Ten se vám na kartáček nalepí a pak už stačí zuby běžným způsobem vyčistit. Příchuť pudru je hodně jemně mentolová. Obdivuhodná je také výdrž pudru. Na kvalitní vyčištění zubů ho stačí velmi málo a celé balení vydrží až 3x déle než klasická zubní pasta.
30g bělícího zubního pudru stojí 100,- Kč. 
Před pár dny jsem ukončila 14ti denní bělení zubů pomocí sady a pudr budu používat na udržení zesvětlených zubů.
 
 

Bělící pasta White Pearl NanoCare Whitening s nano částicemi koloidního stříbra je dobrým pomocníkem pro každodenní čištění zubů. Dokáže eliminovat škodlivé bakterie v ústech a zároveň působí proti virům a plísním, zánětům dásní a předchází vzniku zubního plaků a kazu.

100 ml bělící zubní pastu se stříbrem zakoupíte na e-shopu zde za 169,- Kč.
 
 
 
Podobná je zubní pasta White Pearl NanoCare, též s nano částicemi koloidního stříbra, která pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně.
100 ml zubní pastu s koloidním stříbrem seženete zde za 120,- Kč.
 

Stejně jako bělící pudr tak tyto pasty mi budou po bělení sloužit v udržovací fázi. Jsem zvědavá, jak dlouho mi efekt vydrží. Kávu nepiji a nekouřím, tak by se mi žlutý nádech neměl vrátit tak brzy. V krabičce mi zbyla ještě celá tuba a půl, takže můžu 14ti denní bělení opakovat ještě několikrát.

Všechny produkty můžete zakoupit buď na e-shopu Krasnyusmev.cz, ale najdete je také v běžných sítích drogerií, jako je DM, Rossmann nebo Teta drogerie.

 

Zkoušeli jste doma také nějaké procedury na bělení zubů, ať pomocí bělících sad nebo jen bělícími pastami?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

moc těmto bělícím gelům na doma nevěřím... nejlépe vybělí je zubař

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Ema777
Ema777 28. 1. 2020

Dobrý den. Já si myslím, že mít bílé zuby není tak těžké...jakože přirozeně...doporučuji kouknout sem https://dsmile.cz/jak-se-zbavit-zlutych-zubu/

Odpovědět
lemur
lemur 28. 3. 2018

Zajímavý článek.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 940
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.