Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JANE H.
JANE H.
Vloženo 7. 5. 2015
Líbí se mi

Domácí bělení zubů

JANE H.
JANE H.
Vloženo 7. 5. 2015
Líbí se mi
Domácí bělení zubů

Domácí bělení zubů

Milé ženy, vyzkoušely jste už bělení zubů a nebo máte od přírody úsměv jako Mickey Mouse?

 
Už nějakou dobu jsem koketovala s bělením zubů. Co si budeme povídat, barvička už není to co bývala, je to dáno věkem a i životním stylem. Hrnky kávy a různě barevné potraviny se prostě projevily.

Vzhledem k tomu, že jsem před pár lety absolvovala náročnou operaci zubů, tak od té doby sleduji složení ústní vody i pasty. O klasickém bělení u zubaře si nechávám zdát. Jednak se bojím zásahu, aby mi to zuby po operaci nějak nepoškodilo. Navíc cena, začínající na zhruba 5 tisících není zrovna malá.

Proto jsem se nadšeně přijala testování od BeconfiDentu.

Startovací balíček tj. Starter Kit obsahoval návod, bělící gel, 3ks zubního aplikátoru tj.nákusníku a proužek pro porovnání bělosti.
Pustila jsem se tedy do toho.

Předem jsem si pročetla návod, v kterém bylo zdůrazněno, že po aplikaci min. 4hodiny nesmíte pít kávu ( první dilema, kdy začnu at´to pěkně načasuji), čaj či cokoliv co by Vám zoubky hned obarvilo. Pro jistotu jsem vynechala i ovoce. Jistota je jistota!
Aplikace je jednoduchá a to mě na tomto testování bavilo.

Zuby si nejdříve jemně vyčistíte kartáčkem, ale bez použití pasty. Pak si jednoduše, ideálně prstem, rozetřete na zuby gel. Gel můžete dát i rovnou do nákusníku. Já zvolila první způsob, neboť mi přišlo, že tak se gel dostane absolutně všude, kam chci.
Nakonec tedy dáte do pusy nákusník, který jsem si při prvním použití ještě vytvarovala dle svého chrupu. Opět návod, jak to udělat, najdete v krabičce (aplikáttor se dá na cca 3 vteřiny do horké vody, trošku se díky teplu zmenšuje a vy si skousnutím zkusíte, jak Vám sedí).

Když máte skousnuto, vypadáte trošku jako boxer. Necháváte gel celých 15 minut působit. Překvapením pro mě bylo, že gel nemá chemickou vůni, není nepříjemný a má dobrou konzistenci, tudíž při nanášení prstem neteče a tak nejste "upatlán.i"

Co dělat těch 15 minut? Brouzdat na stránkách ŽENY s.r.o., okomentovat přispěvky, ohodnotit produkty a ono to uteče hodně rychle. 
Po čtvrthodince vyndáte aplikátor, vypláchnete ústa a opět bez použití zubní pasty vyčistíte zuby. A nastávají 4 hodiny bez kávy!!!

Testování, repektive použití tohoto balíčku je určeno na 10 dní. První den jsem si změřila bělost zubů, která u mě odpovídala stupni 7. Byla jsem zvědavá, jak ve finále dopadnu, ale nesledovala jsem výsledky denně. Měření jsem udělala až poslední den. Skončila jsem mezi stupněm 4-5!!! To je docela dobrý posun.

Mezitím jsem volala kamarádce, která se rozhodla pro razantnější způsob bělení a to konkrétně LED světlem v zubní ordinaci. Rozdíl, který jsem obě vypozorovaly byl ten, že její výsledek je trvalý, můj ne. Posunula se zhruba o tři až čtyři odstíny, já o dva a půl. Musela  týden držet speciální dietu - nepít kávu, nejíst barevná jídla. U mě bylo omezení jen na 4hoďky po aplikaci. Starter kit od Beconfidentu vyjde na 1000 kč, kamarádka tuto sumu platila XXX krát vyšší.

Vybělenený americký úsměv nás nečekal, ale já jsem s výsledkem relativně spokojena, protože dostat se na stupeň jedna ani nebyl můj cíl, nějak si totiž úplně bíle zuby u svého typu pleti atd nedokážu představit. Nicměne stupeň číslo tři by mi slušel, škoda jen, že po desetii dnech jsem k němu nedošla.

  • Výhoda Beconfidentusnadná aplikace v pohodlí domova, kdekoliv, kde chcete

                                            - je bez peroxidu
                                            - bělení je rychlé a šetrné
                                            - NEBOLÍ TO                                       

                                            - je bez zápachu
                                            - nečekáte na objednání u zubaře   

                                            - možnost vybrat si produkt, kt. vám sedí

                                            - dostupnost v lékárnách, v DM drogeriích, na netu
 

 Nevýhoda - pro někoho vyšší cena, ale v porovnání se zákrokem u zubaře mnohem nižší

                   pomalejší účinek

                   vybělení nevydrží napořád

 

A jaké zkušenosti máte vy?

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 21. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
Garra
Garra 24. 8. 2015

Já si asi jen dobře vsugeruju, že už jsou bělejší .. Používala jsem kde co... pera, pasty, takové ty " náůstky" .. Hlavně aby byly zdravé

Odpovědět
Amanda
Amanda 24. 5. 2015

Jak dlouho bělení vydrží?

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 703
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.