Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Denní líčení s Bourjois

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 15. 9. 2016
Líbí se mi
Denní líčení s Bourjois

Denní líčení s Bourjois

V tomto článku bych se chtěla zaměřit na produkty, které se hodí na běžné denní líčení do školy nebo do práce. Vybrala jsem si vše od mé oblíbené francouzské značky Bourjois, tak se pojďme podívat, jak tato trojka v testu obstála.
 
 
Asi největší obavy jsem měla z této černé řasenky Beauty Full Volume Dark Khol, respektive z jejího kartáčku. Je speciálně tvarovaný do číslice "8", což může někoho na první pohled odradit, navíc je silikonový a já mám raději ty klasické štětinové. Zakončení kartáčku je mírně rozšířené, což je také velké plus. Při nanášení s ním můžete pěkně otáčet a nastavovat ho dle potřeby a obarvíte jím i ty nejmenší řasy. Řasám dodá objem a prodlouží je. Bohatě stačí jedna vrstva, potom by se vám řasy mohly začít slepovat. Na obrázku níže je vidět výsledek s použitím jedné vrstvy.
 
 
Zatím jsem nenarazila na řasenku od Bourjois, která by byla špatná. Tato pro mne byla díky kartáčku výzvou a obstála. Plus je i pěkně řešené balení.
 
Na eshopu Parfemy-elnino.cz je k dostání za 169,- Kč. Jasně, v drogerii seženete i levnější, ale v případě Bourjois stojí za to si připlatit za skutečně kvalitní produkt. 
 

 

Dalším kouskem je tato mini paletka očních stínů pro kouřové líčení v odstínu 06 Upside Brown.Nejvíce mne zaujal spodní nejtmavší odstín (4), které používám na celé víčko a do vnitřního koutku světlejší (1) na rozjasnění. Co mě trochu zklamalo, je prostřední odstín (3). Má v sobě zlaté třpytky, které jsou poměrně velké a výrazné a ke zbytku se moc nehodí. Tuto část paletky tedy zřejmě využívat nebudu. Také přiložený malý aplikátor není příliš vhodný, špatně se drží a tak zůstanu u svých osvědčených.

Cena této paletky je 188,- Kč a určitě stojí za vyzkoušení. Na výběr je 10 různých barevných variant.
 

 

Pigmentace stínů je hodně intenzivní a výdrž taktéž. Pokud navíc aplikátor jemně navlhčíte, intenzita barev se ještě zvýší. Na očích tedy drží celý den a i pozdě večer vypadají, jako byste stíny právě nanesli.

 

 

 

Poslední z této trojky je rtěnka Rouge Edition 12h v odstínu 31 Beige Shooting. Vybrala jsem si ten nejpřirozenější odstín, ostatní jsou hodně červené a spíše pro ty, kdo mají rádi výraznější rty. 
Složení rtěnky obsahuje extrakt z orchideje, jež rty vyhlazuje a zjemňuje. 
 
Cena této rtěnky je na Parfemy-elnino.cz 151,- Kč a vybírat lze ze 6 odstínů. Docela bych uvítala, kdyby tuto řadu doplnili o pár světlejších a ještě přirozenějších odstínů. 
 

 

Textura je jemná a příjemná, rty jsou hydratované a snadno se nanáší. Není potřeba nanášet moc vrstev. Záleží jaké intenzity barvy chcete dosáhnout.

 

A takto už vypadá rtěnka ve výsledku na rtech. Jsou to zhruba tři vrstvy, takže výsledek je intenzivní. Ale i po jednom nátěru je barva sytá. Výrobce slibuje výdrž až 12h. To je docela diskutabilní. Pokud vydržíte 12h nepít a nejíst, tak by se o tom možná dalo uvažovat. Mě na rtech vydržela zhruba 4 hodiny, poté už je bylo třeba znovu přemáznout.

 
Co vy a kosmetika Bourjois? Nebo máte nějaké zkušenosti s konkrétním produktem z této trojky?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 22. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Clairest
Clairest 15. 1. 2018

Od téhle značky jsem nikdy nic neměla

Odpovědět
gustawka
gustawka 28. 11. 2016

Kvalitní

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 941
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.