Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Dekorativní kosmetika Inglot

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 30. 11. 2016
Líbí se mi
Dekorativní kosmetika Inglot

Dekorativní kosmetika Inglot

V tomto článku se opět po delší době podíváme na pár kousků dekorativní kosmetiky, tentokrát od značky INGLOT. Tato značka je na trhu již více než 30 let a v současné době se podílí na různých beauty událostech po celém světě, od módních přehlídek až po televizní natáčení a muzikály.
Proto jsem se také rozhodla vyzkoušet jedinečnost této kosmetiky. Značka nabízí širokou škálu barev a hlavní dominantou této značky je to, že si zákaznice mohou dle svých představ sestavit vlastní paletu barev a produktů. Vybere si tak prázdnou paletku a do ní už si doobjednáte oční stíny nebo pudr podle vašich představ. Nemůže se vám tedy stát, že si koupíte paletku očních stínů, oblíbíte si jich pár a zbytek odstínů ani nevyužijete.
Značka INGLOT chystá od 1. do 31. prosince 2016 speciální promo akci, o které se dozvíte více na konci tohoto článku. Nyní už k produktům, které od této značky mám ve své sbírce.
 
 
Jako první jsem vyzkoušela prodlužující a natáčecí řasenku. Kartáček je klasický štětinový, ne umělý, což mi vyhovovalo. Textura je voděodolná, řasy se neslepovaly a slibované prodloužení řasenka splnila.
Prodlužující řasenka je dostupná na e-shopu Inglotcosmetics.cz za cenu 290,- Kč.
 
 
 
Kartáček je spíše užší a delší a tak se mi s ním pracovalo dobře. Aspoň se mi řasenka nikde moc neobtiskovala. 
 
 
 
A takto už vypadá řasenka ve výsledku na mých řasách po nanesení dvou vrstev řasenky. Musím říct, že výsledek vypadá i tak hodně přirozeně. Řasy nejsou nijak slepené a pokud chcete mít trochu výraznější efekt, musíte nanést alespoň tři vrstvy.
 
 
Nejvíce mne zaujaly tyto oční stíny v prášku. Zvolila jsem tmavý hnědý odstín (13) a tak jsem mohla ocenit vysokou pigmentaci, která zajistí intenzivní líčení. Stíny je dobré nanášet pomocí štětečku nebo jiného aplikátoru, jak jste zvyklí. A stačí nanést opravdu jen malé množství a výsledek bude i tak hodně intenzivní. Sytost si tak můžete sami volit dle libosti.
Vysoce pigmentované oční stíny ve 2 g balení můžete vybírat ze široké škály odstínu zde za cenu 350,- Kč.
Já určitě půjdu i do dalších barviček, protože takto pigmentované stíny s takovou výdrží jsem doposud neobjevila.
 
 
Takto jsou stíny pigmentované po nanesení jedním tahem prstem. To je důkaz, že stačí nanést opravdu málo.
 
 
Zajímavá je tato barva na rty, která vzhledem připomíná zkumavku. Na rty mám ráda přirozenější odstíny, a tak jsem si vybrala méně výraznou barvu, odstín 101. Barva obsahuje hydratační složení, na rtech má docela slušnou výdrž a vůbec nelepí. Je zcela bez třpytek, ale ty většinou tyto barevné tyčinky neobsahují. Nanáší se pomocí pěnového aplikátoru.
Krémová barva na rty je dostupná ve 20 odstínech za 290,- Kč.
 
 
 
 
 
 
Kosmetiku si můžete objednat buď přes e-shop Inglotcosmetics.cz nebo můžete osobně navštívit hlavní prodejnu, která se nachází v Praze, v Centru Chodov.

A jak jsem již zmínila v úvodu, celý prosinec má INGLOT speciální Vánoční akci, kdy k vaší objednávce dostanete další produkty zdarma:
- k nákupu za 1.000,- Kč si můžete vybrat jakékoliv produkty z Freedom Systému za 700,- Kč,
- k nákupu za 2.000,- Kč si vyberete produkty z Freedom Systému za 1.500,- Kč.

Akce platí jak pro e-shop, tak i pro kamennou prodejnu na Chodově. Přijďte si tedy vybrat, tato akce se určitě vyplatí. A pokud byste chtěli někoho obdarovat, ať už na Vánoce, narozeniny nebo pro sebe od vašich blízkých, můžete zvolit dárkovou poukázku v hodnotě 500,- Kč. Tu lze pak uplatnit v kamenné prodejně, kde si pak můžete produkty osobně prohlédnout a vybrat.

Zaujaly vás tyto produkty, popř. který produkt vás v obchodě oslovil nejvíce?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Clairest
Clairest 15. 1. 2018

Od inglotu už jsem měla řasenku, je skvělá

Odpovědět
Ovace
Ovace 30. 11. 2016

Kvalitní

Odpovědět
sipeji
sipeji 30. 11. 2016

moc se mi líbí řasenka

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 993
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.