Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 25. 8. 2016
Líbí se mi

Další sprchové gely

Paja.Kopuleta
Paja.Kopuleta
Vloženo 25. 8. 2016
Líbí se mi
Další sprchové gely

Další sprchové gely

V tomto článku bych se s vámi ráda podělila o sprchové gely, které nejraději používám. Jako první bych představila sprchové gely značky I love ... Bohužel se nedají sehnat v běžných drogeriích jako je DM, Rosmann nebo Teta, ale v parfumeriích Douglas mají dostatečnou zásoby pro všechny.
 

Voní opravdu nádherně. Zcela vlevo je Cherry Almond Sparkle vonící po lehce nahořkle po mandlích s ovocným tónem třešní. Druhý zleva Vanilla Ice Cream voní jako vanilková zmrzlina. Malé 250 ml baleníChoca Mocha lala voní sladce čokoládově a můj největší oblíbenec Coconut Cream zcela vpravo, kokos! Ten jsem si pořídila hned dva do zásoby Sprchové gely lze použít i jako pěnu do koupele, ve vaně vám vytvoří opravdu hustou peřinu.

 
Velké 500 ml balení v obchodě a na e-shopu parfumerie stojí 159,- Kč a malé 250 ml balení stojí 109,- Kč. Takže se určitě vyplatí sáhnout hned po tom větším. A několikrát do roka mají navíc akci 2+1 zdarma, takže tady už opravdu není třeba více dodávat.
 
Značka I love ... nemá ve svém sortimentu pouze sprchové gely, ale také krémy na ruce, balzámy na rty, lesky na rty, tělové spreje, tělová mléka nebo hutnější tělová másla. Vůně jsou opravdu návykové a je jen na vás, kterou si vyberete a oblíbíte. 
 
Další z mé sbírky jsou sprchové gely od značky Dairy fun, které jsem si objednala na internetu, v žádné běžné drogerii jsem na něj nenarazila. Cena se pohybuje kolem stovky. Vyzkoušené mám "příchutě" čokoláda a kokos. Vůně jsou o něco méně intenzivnější než u předchozích, ale i tak stojí za vyzkoušení. Hlavně ty obaly jsou senzační.
 

Teď jsem s hrůzou zjistila, že si ho doma šetřím tak dlouho, až mezitím stačily inovovat obal. Nyní jsou obaly barevnější, veselejší a "puntíkatější". Stačí tedy zadat do vyhledávače a vyskočí toho na vás spousta.

 Budu ráda, pokud se také podělíte se zkušenostmi s těmito kousky a napíšete, který z řady je váš oblíbený.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 22. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Clairest
Clairest 15. 1. 2018

Také jsem měla možnost vyzkoušet

Odpovědět
gustawka
gustawka 28. 11. 2016

Vypadáji luxusně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 857
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.