Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JANE H.
JANE H.
Vloženo 15. 5. 2015
Líbí se mi

Čistíme si zuby, a to SPOLEČNĚ!

JANE H.
JANE H.
Vloženo 15. 5. 2015
Líbí se mi
Čistíme si zuby, a to SPOLEČNĚ!

Čistíme si zuby, a to SPOLEČNĚ!

"Různé typy žen, různé chrupy, ale společná testovací vášeň..."

Ve středu byla super testovačka přímo v karlínské pracovně. Spousta nadšených žen, které se nebály a odvážily si pod dozorem dentální hygienistky vyčistit zoubky a naučit se ovládat úžasný kartáček od Philipsu, který budou se svou skupinou testovat a pak budou psát hodnocení, jak tento produkt obstál.

Bylo moc fajn, poznat další členky z této komunity. Osobně jsem měla radost, že jsem potkala Věrku, kterou znám úplně odjinud a bylo moc milé ji tu vidět.

Kromě lahodného občerstvení, které jsme si všichny daly raději až po vyčištění zubů tu byl prostor na dotazy a dokonce jsem se dozvěděly, že Philips spolupracuje s odborníky, aby co nejlépe pochopil potřeby uživatelů. Konečně značka, která opravdu pátrá po tom, co lidi potřebují!

Otázky a odpovědi:

Kolik času věnujete čistění zubů? Skoro každý tvrdí, že 5minut, ale je to mnohem méně. Kartáček Philips je nastaven na dobu 2minut a bohatě to stačí.

Používáte ústní vodu po každém jídle?....nemusíte, ona zase tolik bakterií neničí a dokonce je lépe, pokud ji používáte jen, pokud máte přímo zdravotní problémy. Či jednou denně na osvěžení dechu.

Za jak dlouho po jídle si čistíte zuby? Věděly jste, že pokud je to hned, tak si můžete zničit sklovinu? Ideálně je si je čistit až cca 30minut po jídle.

Existuje ideální zubní pasta? Neexistuje, nebot´záleží hlavně na technice čištění zubů.

...atd.

Na závěr jsem se odebraly do koupelny, kde nás čekalo společené čistění zubů. ANO společné a veřejné! Protože jsme se učily, jak správně přiložit k zoubkům kartáček, aby čistění fungovala tak, jak má. A výsledky? Na ty se můžete těšit zhruba za tři týdny, kdy všechny testerky vydají svá "prohlášení."

A co vy, milé ženy, prozradíte mi, jaké produkty k čistění zubů používáte?

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
gustawka
gustawka 18. 5. 2015

bezva

Odpovědět
vcelka
vcelka 16. 5. 2015

Muselo to být super, docela uvažuji, že bych někdy zašla k dentální hygienistce, protože techniku čistění nemám dobrou, je to v dlouhodobém plánu. Když vidím mamku a tetu, jak zápasí s paradontózou, podstoupily obě chir. zákrok, tak mě tato vyhlídka celkem děsí, v rodině to máme.

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 18. 5. 2015

Vcelko, rozhodne dentalni hygienitsku doporucuji i kvuli hygiene. Sama jsem po dvou operacich dasni a radeji tam chodim vicekrat nez vubec. Drzim palce.

benca
benca 16. 5. 2015

mam rada si umyt zuby vo vlastnej kupelni tak tosku komornejsie

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 18. 5. 2015

Intimita se tu dodrzovala, slo o ukazku cistici techniky kartacku

Husse
Husse 16. 5. 2015

Jane, my te proste zereme testovani vypada suprove

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 16. 5. 2015

nemám moc ráda hromadné čištění zubů, dívat se, jak někdo plive do umyvadla nebo kloktá...pro mě je to taková intimní záležitost.... produkty - jasně, že používám pastu a kartáče - pastu mám nejoblíbenější Parodontax a kartáček Cemio...měla jsem i elektrický, ale brzy mi odešel...asi po třech měsících...od té doby, je to už rok, jsem si jiný zatím nepořídila...i když je v plánu...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 709
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.