Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JTinaCZ
JTinaCZ
Vloženo 7. 4. 2017
Líbí se mi

4 důvody, proč používat suchý šampon

JTinaCZ
JTinaCZ
Vloženo 7. 4. 2017
Líbí se mi
4 důvody, proč používat suchý šampon

4 důvody, proč používat suchý šampon

Suché šampony mne míjely...no zkrátka spousty let. V životě by mě nenapadlo, že to může fungovat na lidi, prostě jsem měla vždycky zafixovaný suchý šampón akorát na psy...

Dost vtipkování, do ruky se mi dostal suchý šampon Aussie Miracle Dry Shampoo. A přišla změna a to je život  

Tu značku vůbec neznám (snad mi to promine), v životě jsem o ní neslyšela a prostě jsem nebyla ta správná cílovka. Chvíli jsem to tedy odkládala, než přišel ten den, kdy jsem si opravdu nestihla umýt vlasy a opravdu jsem vypadala jak zplihlý pelikán a opravdu nebylo zbytí.

Vzala jsem sprej a stříkla. A upřímně - žasla jsem. No a tady jsou mé postřehy, snad se budou někomu hodit. Protože to vážně (a pro mne překvapivě) stojí za to. 

1. Okamžitě k dispozici 

Menší balení, kterým rovněž disponuji, můžete dát v pohodě do kabelky, větší si nechávám na domácí použití, stojí v koupelně. Každopádně zabere málo místa a za to málo vám dám poměrně hodně muziky. 

2. Jednoduše použitelné 

Prostě stisknete sprej. Já mám velmi husté, polodlouhé vlasy, takže celý proces pro mne znamená předklonit, nastříkat, promnout ve vlasech a vlasy si jen tak prsty "prokartáčovat". Ačkoliv na návodu je, že se mají vlasy pořádně pročesat, nedělám to a je to v pohodě. Zbytky šamponu jsem na vlasech nikdy neobjevila (ale uz černovlásek si tím nejsem jistá!). Jednoduché, že? No a to je všechno. 

3. Příjemně voňavé 

Jako není to samozřejmě Coco Chanel, ale ta vůně vůbec není nepříjemná. Vřele ale doporučuju si vlasy buď stříkat šamponem venku nebo někde, kde se dá dobře vyvětrat. Ta vůně je poměrně intenzivní a v prostoru se drží. V koupelně, kterou nelze větrat, to třeba vysloveně nedoporučuju. 

4.  Vlasy načechrá, provoní a rovnou natuží 

Je to tak. Vlasy se pročechrají, provoní a zároveň jsou tvárné pro modelování a úpravu, přijde mi to, že snad funguje ten šampon lehce jako tužidlo, což je pro mne dvakrát příjemné - zabiju prostě dvě mouchy jednou ranou. 

No a to je všechno Za mne palec nahoru! 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

suchý šampon také využívám, fajn pomocník

Odpovědět
Suzi80
Suzi80 19. 7. 2017

Suchy sampon je idealni pomocnik

Odpovědět
Tereza N.
Tereza N. 9. 7. 2017

ideál na cesty ...

Odpovědět
jarlami
jarlami 25. 5. 2017

hodně si vlasy lakuju "umyje" to dobře i ten lak?

Odpovědět
JTinaCZ
JTinaCZ 25. 5. 2017

tak to moc neporadím protože si vlasy lakuju minimálně....tím, že to trochu "tuží", tak bych si tipla, že ty vlasy budou jakože lépe držet ale praktickou zkušenost s tím nemám

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.