Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Janeta99
Janeta99
Vloženo 7. 10. 2017
Líbí se mi

Neplánovaná, ale nádherná, štěňátka 2017- nové plemeno "KOJACK"

Janeta99
Janeta99
Vloženo 7. 10. 2017
Líbí se mi
Neplánovaná, ale nádherná, štěňátka 2017- nové plemeno "KOJACK"

Neplánovaná, ale nádherná, štěňátka 2017- nové plemeno "KOJACK"

Již jednou jsem dávala na blog štěňátka, které jsme měli loni. Byli to čistokrevní kokříci. Letos jsme to tedy opravdu již neplánovali, ale vzhledem k nechtěnému nakrytí čistokrevné fenky kokršpaněla černého naším psem plemene jack russel teriér, jsme neměli moc na výběr. Po vyšetření ultrazvukem a zjištění, že je fenka březí byly na výběr dvě varianty: buď dát vykastrovat fenku i se štěňatama nebo jí nechat porodit a štěňátka odchovat.První varianta byla drastická a pro nás, milovníky zvířat, naprosto nepřijatelná.  S odchováním štěňátek jsme již loni měli zkušenosti, ale nevěděli jsme, zda se udají , ale měli jsme i obavy, jestli pro ně najdeme hodné páníčky. Nyní můžu s naprosto klidným svědomím napsat, že se nám obojí podařilo a za to jsem moc ráda. Porod zkušená fenka Nessinka zvládla bravurně a i tatínek Jack se  ujmul otcovské povinnosti. Když štěňátka trochu odrostla, tak je hlídal, aby se nerozutekla a hrál si s nimi. Vzhledem k tomu, že maminka je plemene kokršpaněl a tatínek plemene jac russel teriér, nazvali jsme tohle nové plemeno "KOJACK". Štěňátka byla úplně úžasná, ostatně jako všechna mláďata. Nad naše očekávámí se nám na inzerát ozvalo takové množství lidí,že by jsme štěňátek udali nejméně 10x tolik, jaká byla poptávka, a to z celých Čech.

Věnovali jsme jim celou naši dovolenou, ale věřte, stálo to za to. Žádná dovolená někde v cizině nemůže nahradit to, co jsme prožívai s těmito malými šťastnými čtyřnohými miláčky. Jen potom to loučení, když se  s nimi 7 týdů pipláte a mazlíte, je opravdu těžké. Manžel by si je nechal nejraději všechny, ale to opradu nešlo. Věřím, že jsme jim vybrali ty nejlepší páničky, protože všichni již pejska měli. Většina z nich měla  i dojemný příběh z původním pejskem, napříkad se rodina ujala týraného pejska, další paní měla poraženého autem pejska-zřejmně vyhozeného, další z útulku atd. Tak myslím, že všichni noví páničkové mají velké srdce. Posílají nám i fotky spokojených štěňátek. Chci se s Vámi poděli o tyto krásné zážitky , proto přikládám pár foteček.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová 19. 2. 2018

Ti jsou krásní ♥

Odpovědět
Clairest
Clairest 29. 11. 2017

To jsou bobci <3

Odpovědět
janinkad
janinkad 19. 11. 2017

to loučení s nimi ..ale zcela určitě jste vybrali dobré páníčky

Odpovědět
Janeta99
Janeta99 19. 11. 2017

Máte pravdu, to loučení je nejhorší.

Tamara
Tamara 8. 10. 2017

jejda, to je nadílka. A taky radost. Náš pejsek je z osmi štěňátek, chodívali jsme se dívat, jak rostou a to byl šrumec. Jsou nádherní, ti Vaši. miláčci.

Odpovědět
adelaidefromprague
adelaidefromprague 8. 10. 2017

Já mám fenku z útulku a nechala jsem jí kastrovat, aby se takové "nehody" nestávaly.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
86 975
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.