Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Kateřina Beranová
Vloženo 11. 10. 2018
Líbí se mi

Hry pro psy a se psy

avatar
Kateřina Beranová
Vloženo 11. 10. 2018
Líbí se mi
Hry pro psy a se psy

Hry pro psy a se psy

   

      Ještě teď si musíme užít těch pár slunečných dnů, kdy můžeme být celé dny venku.  Ale dny se nám už pomalu zkracují a zase začne sezóna zimy. Ale to nám nevadí, my máme rádi i tu.  Je aspoň čas zase na nějaké hry. No co Vám budu povídat my teda hrajeme hry jak venku tak doma. Někdy si říkám, ještě že mě u toho nevidí moc lidí jinak by mě musely zavřít asi do blázince. Kluci nejvíc milujou hru na schovávanou , kterou nejčastěji hrajeme venku kde je na ni víc místa. No když Vám to mám popsat. Vypadá to, jako opravdu hodně vtipně touhle hrou se snažím i zlepšit jejich pozorovací schopnosti , aby si i venku hlídaly kde jsem a neztrácely se z mojí blízkosti. Hra spočívá v tom, že jdeme normálně na procházku do lesa nebo na louku a snažím se ,aby v tu dobu kdy se schovám, aby nikdo nešel. Pokud jsme v lese schovávám se většinou za velké stromy a pokud jsme na louce padnu za největší roští a tiše sedím a čekám zda zjistí, že tam nejsem a začnou mě hledat. Většinou to dají během sekundy a já je ze zálohy pozoruju. Jak panáčkujou a ty houbičky jim jezdí do všech stran. Pokud by bylo do něčeho opravdu ,,začtený“ tak písknu. No a najdou mě vždy  během chvilky z čeho mají hroznou radost, takže se ani nestihnu zvednout a skáčou a lízají. No tak je pochválím jaké jsou šikulky a můžeme pokračovat v cestě, ale pak mě hodně pozorují kdy zas padnu za nějaký strom nebo to křoví.

     No a pokud jde o hry na doma, tak máme několik oblíbených. Máme klasické, které se dají koupit v obchodě jako jsou hlavolamy, které ovládá můj starší chlapeček bravůrně, ale mladší to do dnešního dne nezvládnul. No co studovat ho asi nepošlu.

      Ale hry na které nepotřebujete nic jsou naše oblíbené krabičky, což znamená, že vezmete jakoukoli papírovou krabičku, aby šla otevřít zničit a do ní dáte nějakou ňamku a já je pak hodím a to je boj kdo jich otevře víc a dostane víc dobrot. Sice je pak všude spousta ocumlanejch pidi papírků, ale ta zábava. No nedopřejte jim to, že a já mám pak taky o zábavu postaráno. No a jako další hrajeme kalíšky , takže si umeju 3 kelímky od jogurtu, vezmu si zase nějaké dobrotky a hra je připravená. No chápejte bez odměn není zábava , že. No a kluci sedí a já nějakou dobrotu schovám a pak ten starší packou ukazuje a malej zase strká čumákem kde je dobrotka schovaná. No a tohle je baví do té doby než je co jíst.

A jaké hry hrajete vy, když je venku ošklivo ?

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Kateřina Beranová 23. 1. 2019

Odpovědět
janinkad
janinkad 15. 1. 2019

Kateřinko, kdepak se touláte ? Chybí mi vaše příspěvky s klukama.

Odpovědět
avatar
Kateřina Beranová 22. 1. 2019

Vím a chystám se to co nejdříve napravit

janinkad
janinkad 22. 1. 2019

jupíííí

KamilaK
KamilaK 12. 10. 2018

Odpovědět
janinkad
janinkad 11. 10. 2018

Venku hrajeme cokoliv-také hru Já už nemůžu. To chce naše Bublinka vzít do ruky aby se mohla rozhlížet zhora. I doma hrajeme na schovku, a také přepadovku-to si Bublinka hraje na kočku, je schovaná a pak na nás vybafne. O hře s míčkem nemluvě-míčkomil.

Odpovědět
avatar
Kateřina Beranová 13. 10. 2018

Tak to já nosit kluky nemusím to je jediné co po mě snad nikdy nechtěly a místo míčku jelikož máme sražené čumáčky tak nosíme lítací talíř

avatar
Zdeňa Slimáčková 11. 10. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 516
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.