Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 10. 3. 2019
Líbí se mi

Slon na víkend, permice do ZOO na 10 let zdarma a čekání bez front

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 10. 3. 2019
Líbí se mi
Slon na víkend, permice do ZOO na 10 let zdarma a čekání bez front

Slon na víkend, permice do ZOO na 10 let zdarma a čekání bez front

Zimní víkendy v Praze, asi jedna z největších výzev, jak zabavit dítě a najít důvod vyrazit alespoň na pár hodin ven a netrávit čas jenom doma.

Vzhledem k tomu, že u nás zrovna nedávno byla veliká diskuse na téma, co to znamená adopce a proč některé děti jsou adoptované a jak to vlastně chodí, chtěla jsem Františkovi ukázat adopci na příkladu a podpoře zvířátek v ZOO.

Tak jsme vyrazili směr pražská Troja. I přes prvotní rozpaky, jestli nebude zima a budou vůbec zvířata venku...

A jedním slovem - boží!

 

Pro pracující mámy sepisuji tedy v bodech hned několik důvodů, proč vyrazit už v březnu:

  • Málo lidí, nikdo se vám neplete do cesty, počítadlo u hlavní brány ukazovalo během sobotního dopoledne něco málo přes tisíc návštěvníků.
  • Všude se dostanete bez čekání. A to včetně pavilonu goril, kde jste přes léto tlačeni postupovat dále, to v zimně můžete společně s gorilami rozjímat, jak dlouho chcete.
  • Pohoda a volné uličky jsou průchozí i ve všech dalších pavilonech a bez ohledu na počasí venku si můžete navodit léto v pavilonu Afrika zblízka.
  • Dobré je se podívat předem na program, který nabízí například komentovaná krmení a je určitě dobré zpestřit si tak návštěvu na rozdíl od nás, my totiž vyrážíme prostě jen tak bez plánu.  
  • Zvířata jsou venku! A to včetně slona afrického! Což v našem případně byla největší radost a bylo jasné, které zvířátko budeme chtít adoptovat. 
  • Období zimy je ba naopak třeba využít a podívat se na ta zvířata, kterým počasí přeje. Například nosálům, dobré je se taky zastavit u pandy červené a vidět ji v zimním kožíšku, protože to v létě nezažijete.
  • Lední medvědi mají bezesporu z chladnějšího počasí velkou radost a dovádí jako malé děti, oproti létu, kdy připomínají spíš staré líné pohodáře.    
  • Skvěle se naobědváte, a to také bez čekání a front.
  • Venku si bez navigací a šipek můžete vybrat prakticky kterékoliv z parkovišť.

 

Slon za 30 tisíc na doma?

A závěrem ještě jedna podstatná informace. Do konce března za skvělou cenu! My jsme si pořídili rodinnou vstupenku za 450 Kč (běžná cena je 600 Kč) a malý František tajně doufá, že nakonec nám vyjde i ta adopce slona afrického. Že prý na víkend na tábor by za námi mohl přijet a s dětmi by se o něho staraly...No, myslím, že bude potřeba ještě pár takových návštěv a vybereme ještě jiné zvířátko na doma a nebo budeme mít štěstí a takovou adopci a ještě permici na 10 let k tomu vyhrajeme od Mastercard Vstupenky se slevou jsou k dispozici v rámci Priceless Prague programu pro držitele karty Mastercard. 

 

Mamá, ten malý by se do nějakého menšího auta fakt vešel," argumentuje František na nápad adoptovat slona.  

 

Kolik toho takový slon spořádá v krásných ilustracích s detailním rozpisem na místních tabulích. 

 

Pavlilon Afika zblízka na půli cesty od slonů směrem k ledním medvědů mj. jako příjemná zastávka na zahřátí. 

 

U ledních medvědů jsme si pořídili pamětní minci za 30 Kč, díky které jsme tyto bílé krasavce alespoň trošku také podpořili. 

 

Existuje hned několik možností, jak zvířata v ZOO podpořit. Například u medvědů najdete díky Mastercard společně s krátkou edukací ze života medvědů další příležitost, jak jim pomoci. 

 

Ostatně, když porovnám cenu adopce a spotřeby slona a ledního medvěda, tak to vlastně František vybral ještě tu levnější variantu. 

 

Cestou domů, poslední zastávka u orangutanů v indonéské džungli. Nikde ani noha, naprostý klid, prostor a čas si to užít!...fotili jsme bez blesku, fakt výjimečně

 

Počet návštěvníků ze sobotního dopoledne. Oproti letním dnům je to asi tak 20x méně, tak toho koukejte co nejdříve také využít!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Amanda
Amanda 21. 3. 2019

ZOO je fajn

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 17. 3. 2019

Je skvělé, že člověk může podpořit Zoo různými způsoby

Odpovědět
lemur
lemur 15. 3. 2019

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 763
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.