Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ms Eclectic Mind
Ms Eclectic Mind
Vloženo 13. 10. 2020
Líbí se mi

Zabavte celou rodinu offline. Kreativní karty přinášejí legraci i vzdělávání

Ms Eclectic Mind
Ms Eclectic Mind
Vloženo 13. 10. 2020
Líbí se mi
Zabavte celou rodinu offline. Kreativní karty přinášejí legraci i vzdělávání

Zabavte celou rodinu offline. Kreativní karty přinášejí legraci i vzdělávání

Přemýšlíte nad tím, jak děti v této nelehké koronavirové době odtrhnout od internetu či televize a dopřát jim zábavu i nové vědomosti? Řešením jsou kreativní karty české značky Imaglee, které neslouží jen k rozptýlení, ale pomáhají také s učením, rozvíjejí kreativitu a stmelují rodiny. S jejich pomocí společně se svými potomky vstoupíte za hranice intelektu a znovu objevíte svět bezbřehé fantazie. Fantastické karty Imaglee lze momentálně zakoupit za akční ceny na Hithitu.

Multifunkční karty Imaglee (imaglí) jsou na českém trhu už pět let. Za jejich vznikem stojí vysokoškolský učitel Petr Hedbávný a ilustrátorka Jana Zimová, kteří se jednoho dne rozhodli schovat čísla do obrázků. Pokreslili společně kilometry papíru a ve finále obrázky umístili na karty. Zanedlouho potom se zrodily první karty Imaglee, které zpestřují výuku od základní až po vysokou školu. Rozvíjejí nejen kognitivní funkce, ale i schopnost myslet analyticky i kreativně. V roce 2019 se tento ryze český výrobek probojoval do národního finále soutěže Creative Business Cup. 

„Před pěti lety jsme vydali první karty v divokých barvách s motivem lva. Tři roky poté, díky úspěšné kampani na Hithitu, spatřila světlo světa lenochodí rodinka karet v klidných barvách. Nyní chceme nechat vytisknout karty se lvy v jemnějších barvách, které půjdou smíchat s lenochodími kamarády,“ popisuje Petr Hedbávný, který stojí za projektem Imaglee. Jak novou variantu karet, tak i ty stávající, lze nyní získat v rámci kampaně na crowdfundigovém serveru Hithit.cz za zvýhodněné ceny. Kromě samotných karet Imaglee si tu přispěvatelé mohou vybrat třeba workshop pro střední či základní školu. 

Jak karty Imaglee fungují?

S kartami Imaglee si mohou hrát celé rodiny, učitelé, lektoři cizích jazyků, ale i manažeři, teenageři nebo samotné děti. Jsou vhodné pro všechny, kteří se chtějí bavit chytře a zároveň v sobě probudit nebývalou kreativitu. Každá karta má na sobě několik symbolů, obrázkových i číselných. Podle toho, kterých symbolů si zrovna všímáte, můžete rozehrát nekonečné množství herních variant. 

Jednou si tak zahrajete pexeso, jindy zase oblíbené prší nebo kreativní domino. Navíc lze soutěžit třeba také ve vyprávění příběhů či v pantomimě, hrát počítací hry nebo se zábavnou formou učit angličtinu. Další nespornou výhodou je možnost vymýšlet si hry s vlastními pravidly. Hrát lze navíc takřka v libovolném počtu hráčů. 

Každé balení obsahuje 50 karet, ale v případě ztráty některé z kartiček se nic neděje, protože téměř vše lze hrát i s menším počtem karet. Jednotlivá balení lze navíc mezi sebou kombinovat a hrát tak třeba se setem čtyř balíčků najednou.

„Zatímco váš potomek bude s kartami pilovat jazyky nebo matiku, vy budete mít klid a čas pro sebe nebo na svoji práci. Nepotřebujete k tomu vlastně nic jiného než samotné karty – obejdete se bez internetu a odpočinete si od zírání na obrazovku,“ shrnuje další výhody karet Imaglee Petr Hedbávný. 

Více informací najdete na www.imaglee.com, kde se nachází třeba i návod na 7 základních her přímo od výrobce.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Martina Mikolas 21. 10. 2020

Karty Imaglee mě nadchly, když jsme během první hry se synem během pár minut začali spontánně vymýšlet nové způsoby her. Petr a Jana jsou skvělí lidé, kteří svou práci dělají poctivě.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 21. 10. 2020

super,tohle by se nám hodilo

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 19. 10. 2020

zajímavé karty, doposud jsem o nich neslyšela

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 10. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 128
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.