Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina Šárová
Martina Šárová
Vloženo 24. 11. 2016
Líbí se mi

Věci kolem nás

Martina Šárová
Martina Šárová
Vloženo 24. 11. 2016
Líbí se mi
Věci kolem nás

Věci kolem nás

Tramvaj jede Prahou a už se stmívá. Za okny se snáší tma, na Letenské pláni svítí majestátně pražský hrad, venku mrholí a všude kolem je klid a mír. Stále se toho kolem děje tak mnoho. Teenager poslouchá se svými mega sluchátky, starší pán drží svou tašku na kolenou a dívá se ven, slyším angličtinu, tramvaj je skoro plná, vjíždíme do stanice.

Tramvaj otvírá dveře a nastupuje maminka s dvěma dvojčátky. Dvojčata jsou kluci a v rukou drží plastová vajíčka, ve kterých jsou takové ty blbosti, (ty malilinkaté hračky které by maminky nejraději doma pak na podlaze 1000x vyluxovaly) (ale neudělají to) a také sladkosti. Tentokrát velká lízatka. Lízátka jim ale nejdou rozbalit. Pouštím maminku sednout, ale odvětí mi, že budou vystupovat. Oba kluci stojí u dveří, v obou ručičkách mají zaměstnání, rozbalit ten super přilepený celofánový papír.

Jsou to úžasně roztomilí chlapečci. Na to jak jsou malincí, tak oba velice obstojně mluví, až mne to překvapuje. Tramvaj různě mění rychlost a chlapečci běhají v dveřním prostoru z prava do leva, tak, jak se tramvaj rozjíždí a brzdí. Nedrží se a ani jim nikdo nic takového neříká. Je to docela vtipné pozorovat. Když přeběhnou ze strany na stranu asi po páté, maminka zavelí: "Prosím tě neblbni a chyť se tady"!

A ten malinký chlapeček jí odpoví: "Já neblbnu, to blbne ta tramvaj"! Směju se já, starší pán, maminka, ta se sklopenou hlavou, myslím si že s těmihle čímany se nenudí. směju se a jsem vděčná, byl to...jen takový malý moment...kdy si uvědomíme, že svět je v pořádku...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 25. 11. 2016

Odpovědět
Amanda
Amanda 25. 11. 2016

Odpovědět
Ovace
Ovace 24. 11. 2016

Krásné

Odpovědět
Martina Šárová
Martina Šárová 24. 11. 2016

děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 392
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.