Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Amanda
Amanda
Vloženo 3. 12. 2017
Líbí se mi

Vánoční dvůr Dobrovíz

Amanda
Amanda
Vloženo 3. 12. 2017
Líbí se mi
Vánoční dvůr Dobrovíz

Vánoční dvůr Dobrovíz

Vánoční dvůr Dobrovíz nabízí zajímavé zastavení v době předvánočního shonu v prostředí prostoupeném duchem Vánoc podtrženým nádhernými ukázkami vánočního osvětlení. Informace o akcích, jak jsou během roku pořádány, najdete na www.vanocnidvur.cz.

 

 

 

 

 

V blízkosti Letiště V. Havla se nachází historicky zajímavý kout – obec Dobrovíz – od roku 1995 památková rezervace historických statků.

Mezi dálnicemi D6 a D7, blízko západního okraje Prahy, z Prahy Řep se tam autem dostanete za 10 minut.

 

   
   
   
   

 

Vánoční dvůr Dobrovíz

V roce 2012 se nám splnil sen. Pořídili jsme si statek na okraji Prahy, v Dobrovízi, jen pár metrů od ranveje pražského letiště. Konečně ve vlastním! Doufám, že to bylo poslední stěhování naší společnosti, jelikož jsme již několikrát přerostli naše prostory v Praze. Ze sklepa, z průmyslové haly a kanceláří v Jinonicích jsme nakonec usídlili v krásné památkově chráněné vesničce. Za rok jsme zrekonstruovali hlavní budovu a v dalším roce se statek proměnil do úplně jiné dimenze. Určitě časem na blogu naleznete příspěvky z náročné, ale citlivé rekonstrukce. Více viz – Vánoční dvůr.

 

 Bar Dobré vize

Z chátrajícího chlíva jsme udělali vinotéku, kavárnu a zmrzlinárnu pod názvem Bar Dobré vize. Neusilovali jsme o provoz podobného zařízení, ale chtěli jsme se podělit o duch místa. V nabídce máme vynikající moravská vína, domací zmrzlinu a vlastní směs kávy.

 

Vánoční osvětlení decoLED

Moje největší dítě, aneb krátké představení  tak trochu neformálně. Již tak od roku 2009 jsem měl vizi a sen uvést na trh vlastní značku výrobků. Jenže nebyly dostatečné prostředky k uvedení na trh. Ale o tři roky se zadařilo a tak v roce 2011 byla oficielně založena značka decoLED. O tom, co má vlastně tato značka symbolizovat, a jaké jiné varianty přicházely do úvahy se rozepíšu někdy později. Nejdříve jsem dal směr výrobkům, krabičkám, katalogům a v roce 2013 přišel na řadu samostatný eshop pod stejným názvem.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 9. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

super

Odpovědět
Tamara
Tamara 4. 12. 2017

Pěkné

Odpovědět
Amanda
Amanda 4. 12. 2017

Taková obdoba Vánočního domu v KV

Odpovědět
sipeji
sipeji 4. 12. 2017

to je nádhera

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 007
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.