Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

kubinda
kubinda
Vloženo 21. 10. 2015
Líbí se mi

Vánoce za rohem - tipy na dárky

kubinda
kubinda
Vloženo 21. 10. 2015
Líbí se mi
Vánoce za rohem - tipy na dárky

Vánoce za rohem - tipy na dárky

Ahojky, jelikož už se nám opět začínají blížit Vánoce a já se snažím nakupovat dárky s předstihem,aby prosinec byl klidný a pohodový... No a přeci jen s věkem už je většinou člověk moudřejší a snaží se o všem více přemýšlet, tak bych se ráda více věnovala i výběru dárků pro své nejbližší, aby to neskončio u každoročního nakupování dárků na poslední chvíli, nejlépe ještě den před Vánoci.

Ono, co si budeme povídat, ale to už se asi nic moc originálního nesežene a pak to končí u takových bežných dárku, co neurazí, ale asi ani nějak extra nenadchnou a nepřekvapí.

Tak mě napadlo hodit sem téma na tipy na dárky. Přeci jen víc hlav,víc nápadů.  

Budu moc ráda, když se se mnou podělíte o nějaké originální dárky, které jste vymysleli pro své příbuzné, děti a partnery. A abych taky přispěla, tak jeden z dárků, co jsem si zatím vymyslela já, je pro mou tchýni s tchánem a to, že jim nechám udělat obraz-koláž s naší dcerkou Nelinkou. Potěšilo by mě, kdyby se nám tu sešlo, co nejvíce tipů a rad a věřím, že nás bude víc, co se tím rády inspirují

Také bych byla ráda, kdyby mi dal někdo nějaký dobrý tip na dárek pro mou sestru ke 30-tým narozeninám. Budu ráda za každý originální nápad, případně i s odkazem, kde bych se na to buď mohla podívat a nebo inspirovat.

Krásný den přeji, Petule 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 16. 11. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
kubinda
kubinda 5. 8. 2020

Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super praktické dárky naopak ocením

Odpovědět
kubinda
kubinda 11. 12. 2017

Nedávno moje babička oslavila krásné 90 narozeniny a tak mě napadl super dárek k Vánocům. Koupila jsem fotoalbum s motivem Magnolie,kterou miluje a naplním ho fotkami z oslav se všemi gratulanty,Bude mít krásnou narozeninovou vzpomínku a bude mít stále celou rodinu a přátelé při sobě

Odpovědět
Clairest
Clairest 21. 11. 2017

Já jsem za praktické dárky ráda

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 591
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.