Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lucijána
Lucijána
Vloženo 9. 11. 2018
Líbí se mi

V pátek Carrie, v sobotu Bridget

Lucijána
Lucijána
Vloženo 9. 11. 2018
Líbí se mi
V pátek Carrie, v sobotu Bridget

V pátek Carrie, v sobotu Bridget

Jako matka dvou divokých, ubrebentěných růžovek, pracující žena, funkční hospodyně, psycholožka, rozhodčí, zdravě nás stravující (alespoň od pondělí do pátku) a pohybové aktivity vyhledávající člověk, občas mám maximální útlum a to se pak měním ve starou, uvrčenou vlčici. Jak dobíjím baterky? Když je příležitost, děti s tatínkem mimo město, to je ta chvíle, kdy se můžu stát v pátek večer Carrie Bradshaw a od soboty do nedělního odpoledne Bridget Jones.  

V pátek večer do víru nočního města

Rtěnka, nehty a podpatky, které si na sprintování do školky neberu. V pátek se ze mě však stává femme fatale. Drink, dámská jízda a bezstarostný pocit, že ráno můžu vstávat v kolik chci, že po mně nikdo nebude nic chtít, že tu jsem jen sama pro sebe. Alespoň na chvíli.

Sobotní klídek

V sobotu většinou vstávám až v neděli, ale pšt. Pamatujete si tu scénu z filmu Bridget Jones, kdy si jde Bridget do večerky pro lahev vína, v pyžamu? No problem, to k volné sobotě patří. A naši paní Vietnamcovou to nijak nešokuje. K vínu si většinou dopřeju alespoň tři pořádně kýčovité romantické filmy, kdy u třetího bulím jako kráva a chodím nahlížet do dětského pokojíčku.

Nedělní smíření

V neděli už jsem to zase já, odpočatá, klidná, těšící se (nebo by tam mělo být „smířená“?) na ten každodenní kolotoč. Většinou si ještě dopřeju dlouhé kafe v posteli a pak jdu uklidit ten bordel, který jsem doma za celý víkend napáchala.

Zapnout pračku, myčku, vyhodit odpadky, hlavně tu krabici od obří pizzy, lahev vína a kila posmrkaných kapesníčků. Takový víkend bych občas přála každé matce.  

Krásný podzimní víkend, ať už jej bude trávit jakkoli a s kýmkoli. ♥ 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 28. 3. 2020

Odpovědět
sipeji
sipeji 10. 11. 2018

Odpovědět
janinkad
janinkad 9. 11. 2018

chi chi...co na to manžel ?? tak za mě raděj tu Bridget Jones

Odpovědět
gustawka
gustawka 9. 11. 2018

Skvělé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 176
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.