Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

PrubniHračku
PrubniHračku
Vloženo 9. 11. 2015
Líbí se mi

Ušní sprej Vaxol - recenze

PrubniHračku
PrubniHračku
Vloženo 9. 11. 2015
Líbí se mi
Ušní sprej Vaxol - recenze

Ušní sprej Vaxol - recenze

Říká se, že malým dětem se nemají čistit ouška vatovými tyčinkami, hrozí poškození bubínku a navíc pak prý dochází i ke zvýšené tvorbě mazu. Co tedy ale s tím, pokud se dítěti v ouškách tvoří mazu hodně? Já měla přesně tenhle "problém" s Alexem odmalinka. Naše pediatrička mi poradila ušní sprej Vaxol a o zkušenost s ním bych se ráda podělila.

 
Vaxol je ušní sprej na bázi olivového oleje. Je vhodný pro děti i dospělé, ale na sobě jsem ho ještě nezkoušela. Prodává se ve všech lékárnách, balení o 10 ml stojí průměrně kolem 180 Kč.
Použití je jednoduché, aplikátor se namíří do ouška a stiskne. Stačí jednou, množství je dostatečné. Lahvička má údajně vystačit na 200 aplikací. V návodu se radí, že se má před aplikací lahvička podržet v ruce, aby se olejíček prohřál. Ale na to já si nikdy nevzpomenu.
Doporučuje se používat sprej 1-2x týdně, moje zkušenost je ale, že 1x za 14 dní to úplně stačí. Funguje to bezvadně, sprej maz změkčí a vyplaví, ouška jsou pak krásně čistá a vydrží tak dlouho.
Samozřejmě stříknout dítěti něco do ucha je trochu boj. Alexovi se to zezačátku vůbec nelíbilo. Ale když jsme si k tomu udělali takový malý rituálek, začalo ho to dokonce bavit. Nejdříve hlásíme, že jdeme dělat "střík, střík" do ouška, pak nastříkáme mámu (jenom jako) a nakonec Alexe s tím, že si lahvičku drží sám a já jí jen nasměruji a sprej mačkáme spolu.
 
 
 
S Vaxolem jsem tedy opravdu moc spojená. Navíc je prý dobrý i na plavání, jako prevence vzniku infekcí ucha. Po vstříknutí se vytváří ochranný film, který i částečně omezuje vtékání vody do ucha. To jsme ještě nezkoušeli, ale na letošní koupací dovolenou Vaxol určitě přibalím.
Jinak použití je pro všechny od jednoho roku nahoru, u dětí mladších jednoho roku až po konzultaci s lékařem.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Amanda
Amanda 15. 11. 2015

Odpovědět
benca
benca 11. 11. 2015

mala ma problemy so zapalenymi uskami

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
86 966
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.