Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ZkusNosítko.cz
ZkusNosítko.cz
Vloženo 13. 1. 2016
Líbí se mi

Top hračky letošních Vánoc

ZkusNosítko.cz
ZkusNosítko.cz
Vloženo 13. 1. 2016
Líbí se mi
Top hračky letošních Vánoc

Top hračky letošních Vánoc

Od Vánoc už uplynula docela dlouhá doba na to, aby se dalo objektivně vyhodnotit, jaké dárky měly největší úspěch.
Začneme Alexem.
 
Alex toho dostal k vánocům docela hodně. Snažili jsme se držet rodiče na uzdě, ale úplně se to nepovedlo.
Rozbalování dárků ho bavilo tak, že je musel rozbalovat i za všechny ostatní. Dokud ovšem nenašel hit letošních Vánoc. Pračku.
Od té doby jsme o Alexovi nevěděli, nic dalšího už ho nezajímalo. Způsobně seděl na zemi a neslyšet neustálé napouštění vody a ždímání, ani bychom nevěděli, že ho máme.
Už když jsme pračku kupovali, mysleli jsme, že by se mu mohla líbit. Má totiž pračky hrozně rád, doma se mnou musí vždy prát - nastavuje program, dává prášek do zásobníku, pračku zapíná i vypíná. Když je v televizi reklama s pračkou, zírá na ní jako na zázrak. Jak jsme tedy viděli malou dětskou pračku v Tescu, hned jsme ji vzali. Ale takový úspěch jsme opravdu nečekali.
 
 
 
Pračka stála myslím něco kolem 320 Kč. Je celkem drobná a lehká a docela odolná (už se párkrát potkala zprudka s podlahou a drží ). Má otevírací buben a zásobník na prášek, tlačítko na napouštění vody, na ždímání a praní. Svítí na ní červená kontrolka. Zvuky jsou docela realistické, buben pračky se točí. Alex si s pračkou fascinovaně hraje pořád do kola. Pere si ponožky, ale také ubrousky, křupky, bonbóny a plastového mravence. Vlastně pere vše, co se mu podaří do bubnu nacpat. Prvních pár dní s ním musela dokonce pračka spát v posteli (přikrytá). Teď už akceptuje i když stojí vedle postele na stolku.
 
 
Pračka je prostě jasným favoritem číslo jedna, ale jsou ještě dvě hračky, které s ní alespoň trochu drží krok.
Jedná se o auta "Cars" od Dupla a sadu na modelování Plan Toys.
 
Auta má Alex rád úplně všechna o do animovaných "Cars" se úplně zamiloval, hlavně do McQeena a Buráka. A Duplo je ztvárnilo moc pěkně. Kromě těchto dvou jsme mu ještě pořídili Šerifa, Luigiho a Quida, nejvíce si ale hraje stejně právě s Burákem a McQueenem. Burák má funkční hák, takže na něj zavěšuje buď právě McQueena nebo i jíná auta a tahá je po pokoji.
A do postele si ho nosí také...
Bohužel nejsou autíčka zrovna levná záležitost, těch našich pět stálo myslím něco kolem 800 Kč.Kupováno na www.detiakostky.cz.
 
 
 
Třetí hračkou, která ho od vánost stále drží, je modelína Play Doh (na tu už tu máme recenzi - Modelína pro malé výtvarníky) a sada na její lisování od Plan Toys.
Na Feedo.cz ji zrovna zlevnili a tak se dá pořídit za 422 Kč.
Mě osobně tato sada nadchla. A vůbec všechny hračky, které Plan Toys dělá, na Feedo mají obrovský výběr. Plan Toys vyrábí své hračky z kaučukového dřeva, všechno je z přírodních materiálů, krásné a funkční. Firma sídlí a vyrábí v Thajsku, podporuje místní farmáře, vysazuje nové stromy a sbírá řady ocenění. Úctyhodné.
Já se s něčím od nich setkala poprvé právě v podobě sady na modelování a už se poohlížím, co dalšího si pořídíme.
Ale zpět k sadě - ta je zabalená v pevné papírové krabici, na které je nakreslen a popsán návod na výrobu domácí modelíny. Ještě jsme ho nevyzkoušeli, zatím si vystačíme s pár kelímky Play Doh.
 
 
V krabici je pak sada 6 různých formiček, vykrajovátka, válečku, špachtle a tácku s třemi dalšími malými formičkami.
Alex v necelých třech letech pochopil funkci všech věcí velmi rychle - válečkem válí z modelíny placku a vykrajovátkem ji pak krájí. Vmačkává modelínu do formiček a hlásí, že vyrobil kytičku, nebo jahůdku.
Po mě chce, abych mu vyráběla zvířátka, naposledy trval na praseti a had ho úplně neuspokojil-
 
 
S touto modelovací sadou si tedy vyhrajeme úplně všichni (i Adrian, který se ale snaží zejména sežrat libovolný kus modelíny). Pracuje se s ní opravdu výborně. Formičky jsou příjemné na omak a dobře padnou do ruky, jsou docela bytelné, ale přitom poměrně lehké. Modelína se na ně nelepí a jde krásně vyndavat.
Opravdu prima zábava, kdy mohou děti tvořit společně s rodiči a zabaví se na dlouho.
 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Luca13
Luca13 28. 12. 2016

Už se na to dívám i nějaká videa jsem teda našla Vypadá to fakt dobře.

Odpovědět
Ella2
Ella2 22. 12. 2016

Ano mívají různé akce, to je pravda.

Odpovědět
Ella2
Ella2 22. 12. 2016

Tak to se tam určitě jedte podívat, stojí to fakt za to.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 508
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.