Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JanaV
JanaV
Vloženo 23. 6. 2013
Líbí se mi

Televize, iPad a kupa hraček!!!

JanaV
JanaV
Vloženo 23. 6. 2013
Líbí se mi
Televize, iPad a kupa hraček!!!

Televize, iPad a kupa hraček!!!

Vždycky jsem zastávala názor, že malá téměř roční miminka k životu rozhodně nepotřebují vymoženosti dnešní doby jako je televize, ipady, chytré telefony. A vždycky jsem si říkala, že dítě přeci neudělá štastnějším ta kupa zbytečných hraček, kterou jsem pokaždé viděla u mé sestry a synovců doma.

Nyní po 10 měsících po porodu opět měním názor .
Přiznám se, že když opravdu potřebuji mít klid a něco doma udělat, uvařit, uklidit, vyžehlit, pustím holkám (pozn. desetiměsíčním dvojčatům) program Duck TV (program pro ty nejmenší od tří měsíců). Ano, pyšná na to nejsem, ale klid mi to opravdu na chvíli zajistí.
Pokud nemůžeme být venku a hraní už nás opravdu nebaví, pouštíme z iPadu či telefonu youtube -animované písničky, Tutitu (znalé maminky ví ), Chňapíka krokodýla atd. Holkám se to moc líbí a "zabijeme" tím poměrně dost času.

A hračky? Už teď se jim nevejdou do ohrádky... a to máme průměr dva metry Stále přikupujeme nové, protože ta naposledy nová je bavila tak půl hodinky, poté stejně vytahuji staré dobré veškeré plastové nádobí, co mám v kuchyni. Ano, dřevěnou dětskou kuchyňku už mám samozřejme vybranou taktéž . Každopádně tu zbytečnou kupu hraček stále rozšiřujeme.

A jak jste na tom vy, maminky? Jak trávíte čas se svými prcky??? Jste na tom podobně nebo bych se já jakožto maminka měla polepšit a být kreativnější, pokud to tedy jde.


Těším se na období, až holkám budou zhruba dva roky, již před měsícem jsem zakoupila knížku Vyrábíme s dětmi a tam je tedy super nápadů, co s časem a jak prcky zabavit.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 6. 11. 2018

Já nejsem zastánce různých moderních technologií u dětí. Můj syn nic nemá. Občas se koukáme v TV na pohádku, ale to je všechno. Raději si spolu hrajeme se stavebnicemi https://armik.cz/stavebnice-banbao-construction-valec/ , které ho lépe rozvíjejí, než tablet.

Odpovědět
TáňaJ
TáňaJ 17. 9. 2018

Taky nemám ráda, když se dětem od mala půjčují do rukou tablety a telefony. Mají své hračky a elektronika dětem do rukou nepatří. Čím pozdějí se k ní dostanou tím lépe. Je přece spousta hraček, který děti zabaví

Odpovědět
Ovace
Ovace 13. 2. 2017

Super

Odpovědět
Amanda
Amanda 14. 11. 2015

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 192
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.