Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

k.eva
k.eva
Vloženo 7. 3. 2019
Líbí se mi

Šíleně smutná princezna

k.eva
k.eva
Vloženo 7. 3. 2019
Líbí se mi
Šíleně smutná princezna

Šíleně smutná princezna

Máte rádi pohádky?

My je teda máme rádi moc.

A co takhle pohádka Šíleně smutná princezna? Tu jistě každý zná v její filmové podobě a dokonce jsme nedávno vyrazili i na její divadelní adaptaci a to do Studia Dva na Václavském náměstí v Praze.

A rozhodně jsme nelitovali.

Ještě před začátkem představení jsme se šli občerstvit do místní divadelní kavárny, kde jsme si dali super dobrou malinovou limonádu. Najednou můj syn Kryštof ztuhnul a procedil mezi zuby: „Je tam“.

„Kdo?“

Kryštof se tvářil, jako by tam stál samotný Darth Vader z Hvězdných válek, ale nebyl to Darth Vader, byl to Jan Cina.

„Malý princ.“

Jistě. Nedávno jsme tam byli na představení Malý princ, kde Jan Cina hrál hlavní roli a tentokrát stál u baru a něco si kupoval. Asi taky malinovou limonádu. A tady je vidět, jak je dobré chodit s dětmi na muzikály a potkat svoje oblíbené filmové hvězdy třeba i u baru.

„Nechceš se s ním vyfotit?“ První reakce střelených matek bývají vážně někdy krapet ujeté a Kryštof mě svým pohledem katapultoval až do samotného středu Vesmíru. I když  - když jsme ho viděli naposledy, tak se skutečně pohyboval ve svém Vesmíru, ale tentokrát zahrál roli prince.

Byla to vážně pecka. Jan Cina v hlavní roli prince a po jeho boku princezna, kterou ztvárnila Berenika Kohoutová. Šlo jim to skvěle a celé představení bylo opravdu velmi zábavné a vtipné. Bylo to vlastně moderní ztvárnění známé pohádky a myslím, že se to celé povedlo. Dokonce se dá říci, že celá ta inovace nepůsobila ani násilně ani trapně. Děj je totiž zasažen do dnešní doby, takže princ si na jevišti hraje hry na mobilu, fotí si selfie a princezna má dokonce tetovačku na rameni. A když ho chudáka posadí do vězení, tak se nakonec  ozve na facebooku 18 0000 obyvatel země, že protestují.

Ale nebojte se, všechny známé písničky i hudební linie z filmové pohádky zazní. Princ i princezna jsou celí pohádkoví, celé vězení je nakonec spolu s písničkou „ Miluji a maluji“, vymalováno samými srdíčky a v samotném finále si princezna na svojí vlastní svatbu oblékne tričko „Wake up and be awesome“.

A co na to Kryštof?

„Super. To bylo to nejhezčí představení, které jsem kdy viděl.

Co napsat závěrem – opravdu úžasné obsazení a herecké výkony. Dokonalý humor a krásný zpěv. Doporučuji, pobaví se nejenom děti!!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
k.eva
k.eva 30. 5. 2020

sasidlo
sasidlo 25. 4. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 8. 3. 2019

Pěkná pohádka.

Odpovědět
k.eva
k.eva 8. 3. 2019

moc hezká

KamilaK
KamilaK 7. 3. 2019

Pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 522
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.