Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lenča92
Lenča92
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Radostná zpráva č. 1

Lenča92
Lenča92
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Radostná zpráva č. 1

Radostná zpráva č. 1

Když mi paní doktorka sdělila zprávu o tom, že jsem těhotná, v okamžiku se mi změnil celý život. Jasně ze začátku to byl trochu šok a 14 dní jsem ležela v nemocnici na rizikovém těhotenství, ale jakmile se ukázalo, že je vše pořádku, tak jsme byli moc šťastní. 

Na miminko jsme se připravovali od začátku těhotenství, chystali a nakupovali oblečení a veškeré vybavení. Spoustu věci jsme dostali i od příbuzných - hodně nám pomohli! Přemýšleli jsme i o tom jak to zvládneme, jak budeme miminko vychovávat, samozřejmě vše, co jsme si naplánovali, tak jsme neudělali.

Zjistili jsme, že každé dítě je jiné a nedá se tak úplně výchova naplánovat. Celých 9 měsíců jsme se moc těšili až si tu naši holčičku budeme moct pochovat. Porodu jsem se vůbec nebála, bála jsem se toho, co bude po porodu a jestli to zvládnu.

Zvládla jsem to! Musím říct, že kdyby mi nepomohl manžel, mých prvních 6 týdnů bych měla těžkých. Po uplynutí doby naše princezna začala sedět, plazit se až se nakonec naučila chodit a mluvit. Je s ní opravdu sranda a každou chvíli s ní si užívám.Neuměla bych si bez ní představit život.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 1. 2020

Super, jistě jste skvělí rodiče a máme super dcerušky .-)

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 372
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.