Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Kateřina Goroškov
Vloženo 28. 1. 2021
Líbí se mi

Řada šetrných pracích prostředků Frosch Baby se rozrostla o prací prášek

avatar
Kateřina Goroškov
Vloženo 28. 1. 2021
Líbí se mi
Řada šetrných pracích prostředků Frosch Baby  se rozrostla o prací prášek

Řada šetrných pracích prostředků Frosch Baby se rozrostla o prací prášek

Značka Frosch představuje novinku v sortimentu čisticích a pečujících produktů – Frosch Baby Prací prášek na kojenecké prádlo. Rostlinné složení bez nežádoucí chemie je obohaceno o provitamin B5 a vedle účinné síly zaručuje šetrnost k citlivé dětské pokožce. Hypoalergenní receptura je přátelská jak k dětské pokožce, tak i k přírodě, kde je zcela biologicky odbouratelná.

Prací prostředky s logem zelené žabičky jsou navrženy tak, aby bojovaly se stopami po jídle na dětském oblečení, aniž by zanechaly ekologickou stopu v přírodě. Novinka je určena na praní kojeneckého prádla, včetně bílého. Čisticí síla rostlinných povrchově aktivních látek si poradí se skvrnami při teplotě 30–95 °C. Hypoalergenní receptura neobsahuje barviva, mikroplasty ani přidané konzervanty, zato je obohacena o provitamin B5, aby uspokojila vysoké požadavky citlivé dětské pokožky.

Složení prášku na bázi přírodních látek je veganské a v přírodě zcela odbouratelné. Papírový obal je recyklovaný a opětovně recyklovatelný a výroba probíhá dle nejvyšších ekologických standardů. I to jsou důvody, proč je výrobek oceněn certifikátem EU Ecolabel.

Doporučená cena: 249,90 Kč

 Pro první krůčky bez chemie

Logo Frosch Baby označuje hypoalergenní řadu produktů, kterou značka Frosch vyvinula speciálně pro bezpečnou čistotu novorozenců a malých dětí.  Novinka v sortimentu doplňuje tekutý Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo, Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo a Sprej na skvrny na kojeneckém prádle. Spolu s pracími prostředky jsou v řadě Frosch Baby také čisticí prostředky, určené pro bezpečné poznávání světa Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky a Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů.

Pro umývání veškerého kojeneckého vybavení a nádobí je zde Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky. Hypoalergenní složení čistí důkladně odolné zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů a beze zbytku se z nádobí opláchne. Složení s neutrálním pH je vhodné o pro alergiky, neobsahuje barviva ani vonné oleje a barviva.  Doporučená cena: 109, 90 Kč

Frosch Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů vyčistí dětské doplňky, jako jsou přebalovací pulty, jídelní židličky a omyvatelné hračky. Dermatologicky testované složení s neutrálním pH, bez parfému a barviv je navíc doplněno provitaminem B5.  Doporučená cena: 114,90 Kč.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 3. 3. 2021

Musím vyzkoušet

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 13. 2. 2021

super

Odpovědět
lemur
lemur 29. 1. 2021

Prima.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 28. 1. 2021

paráda, díky

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 28. 1. 2021

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 729
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.