Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Miroslava Jirásková
Vloženo 9. 8. 2019
Líbí se mi

První vzpomínky

avatar
Miroslava Jirásková
Vloženo 9. 8. 2019
Líbí se mi
První vzpomínky

První vzpomínky

Mé první vzpomínky mám spojené s máminou náručí, hnědými závěsy v jídelně, kde mí rodiče spávají, a postelí, ve které si hraji s máminou rukou. Můj táta odchází do práce v 5.10 ráno a to pak pro mě máma často přijde a já prospím zbývající čas v posteli rodičů. Čas po probuzení si krátím hrou s máminou rukou jako se zvířátkem a říkám  mu „Jepinka“. Moje máma má na mě dostatek času, protože táta jí umožňuje, aby byla se mnou doma, ale ona si toho někdy málo váží a ráda by šla na pár hodin do práce.

Nejraději mám, když jsme spolu samy doma, a povídáme si o tom, jak vnímáme a cítíme svět, a taky společně sníme. Když je doma náš táta, je to také hezké, ale cítím mnohem více nároků, které na nás klade, protože máma nezvládá život úplně podle jeho představ.

Náš táta je ideál a mám ho moc ráda, chválí ho i naše babička, tedy jeho tchýně, která si nejvíce cení jeho inteligence a manuální zručnosti. Nejvíce se mi líbí jeho ruce, které si prohlížím, když něco opravuje nebo když nalévá skleničku vína.

A máma je má nejvíc krásné, když čekáme návštěvu a ona si je nalakuje a pak drží krásně hrníček za ouško.

Jednou týdně k nám také chodí moje o 7 let starší sestra, která je z prvního manželství táty a mojí mámě říká „tetko“. Naše máma se jí líbí a já nejsem díky ní úplný jedináček. Ráda si k ní lehám do postele, když jí vyjímečně její maminka dovolí zůstat u nás přes noc. Moje sestřička má těžší život než já, protože musí vždy u nich doma říct, že se jí u nás nelíbilo, aby mohla přijít znovu.

TAJEMSTVÍ

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 10. 8. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 015
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.