Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Verunek
Vloženo 21. 3. 2019
Líbí se mi

Při uklízení se natropí největší bordel

avatar
Verunek
Vloženo 21. 3. 2019
Líbí se mi
Při uklízení se natropí největší bordel

Při uklízení se natropí největší bordel

Jedna milá žena mi nedávno připomněla velkou pravdu - při uklízení se natropí největší bordel. Včera vzala babi děti ven na procházku - super, zkusím to doma malinko pofackovat! Vyperu, setřu, uklidím nádobí. Chystám vysavač, mop, vytahuji čistící prostředky a tak. Při vyndávání prádla z pračky mě praští do očí špinavá záclona v koupelně a zaprášená garnýž. Ok..mohla bych aspoň vyprat tu záclonu a otřít prach na garnýži. No jo, ale přece nebudu prát jenom jednu záclonu. Sundám tedy záclony i závěsy v celém baráku.

Při otírání garnýže zjistím, že ty kroužky na záclonu budou chtít pořádně omýt v umyvadle. Sundávám celou garnýž a omývám kroužky. Mezitím zaregistruji nánosy prachu na skříňkách a začíná tzv. houbičkyáda (tj. beru houbičko, co mi pod ruce přijde) Tý jo, ale když už to mám sundané, chtělo by to omýt okno a žaluzie. Alespoň zevnitř. Mám vlastně ten nový ještě nepoužitý parní čistič na okna - rozbaluji ho a dávám nabíjet baterii, to chvíli potrvá, tak zatím pojedu postaru. Chystám se na věc a u toho vymetám pavučiny. No jo, ale co ostatní okna...to by chtělo taky rovnou umýt, když už mám sundané ty záclony. Umývám okno zevnitř - sakra, ale zvenčí jsou teda hrozně zahnojený, beru to i zvenčí (zatím jen v koupelně). Mezitím se vrací babička s dětmi, v baráku je umyté částečně jen koupelnové okno, všude bordel větší jak předtím, setřeno není, nádobí všude na lince...no nic, zkusím pokračovat s dětmi. Michal se snaží hlídat Josefí, Mirdík asistuje.

Zmáknu aspoň ložnici a už se stmívá. Konečně se nabilo to udělátko na okna. No což, dodělám to zítra po obědě, až půjde Josefí spinkat. DNES: Je po obědě, Josefí spinká a já nemám po částečně probdělé noci s naším andílkem morál, se do toho pustit. Takže koukám skrz zasviněná okna bez záclon ven na to hnusné počasí a na všechno se můžu vy.... PS: vědeli jste,že slovo "garnýž" se píše přesně takto? Já dodnes žila v domění,že je to gárnyž ????

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
evabel 23. 3. 2019

To je přesné

Odpovědět
avatar
LilyAnn 23. 3. 2019

Odpovědět
avatar
Anna Csanádiová 22. 3. 2019

Pravdivé s úklidem

Odpovědět
avatar
lemur 22. 3. 2019

Odpovědět
avatar
KamilaK 21. 3. 2019

je to garnýž

Odpovědět
avatar
Verunek 21. 3. 2019

jojo - teď už to vím, protože google ví vše

avatar
KamilaK 23. 3. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 191
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.