Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pojďme společně splnit jeden velký (malý) sen malé (velké) holčičky

VVeronika
VVeronika
Vloženo 9. 12. 2016
Líbí se mi
Pojďme společně splnit jeden velký (malý) sen malé (velké) holčičky

Pojďme společně splnit jeden velký (malý) sen malé (velké) holčičky

Tento dopis mě velmi dojal. Zveřejnila ho maminka v jedné FB skupince a musím upřímně přiznat, že mi ukápla slza. Na dětech, které napíší něco tak dojemného, poznáte, jaký rodič je vychovává, v jaké rodině vyrůstají. Maminka, aniž by cokoli požadovala, najednou popsala v komentářích jejich životní situaci...

Rodina, 7 dětí. Každé dítě jiná osobnost. Každé dítě jiné přání. Máma i táta se snaží dopřát dětem přesně to, co si zaslouží, ačkoliv je to hodně těžké. Podstatou ale zůstává, jaké tyto děti jsou a jakou mají výchovu. Dnes málokde potkáte skromné děti. Dnešní generace náctiletých je většinou náročná, rozmazlená. Chtějí co nejlepší telefon, televizi, notebook. Chtějí co nejlepší a nejmodernější oblečení. Rodina, o které píšu, žije jinak. Každé ze sedmi dětí si napsalo Ježíškovi pouze o jeden dárek. Kolik dostanou ostatní děti dárků? Třebas má dvojčata konkrétně Ježíšek potěší až přespříliš, řekla bych. Přitom je tolik dětí, které mají jen jedno přáníčko a budou velmi šťastné, pokud se jim splní.

Na FB se najednou spojilo několik maminek, aby paní Daně a její dceři Anetce splnilo přání a pomohlo. Anetka si přeje jet na lyžařský zájezd se svou třídou. Několik maminek se rozhodlo přispět malou finanční částkou na splnění tohoto přání. Nenechalo mě to klidnou a řekla jsem si, že zkusím pomoct trošku víc. Sama jsem poslala malou částku na Anetčino číslo účtu. A stejně přemýšlím, jak ještě trošku pomoct. Proto taky tento příspěvek.

Za celou Anetčinu rodinu chci oslovit ženy, které se ke mně chtějí přidat. Dát dárek. Naději. Radost. Štěstí. Je na každé z nás (vás), zda se rozhodnete přispět alespoň trošku. Ať už pošlete 20 Kč nebo 200 kč, uděláte radost. Nikdy jsem tohle neudělala, protože jsem si nikdy nebyla jistá, zda peníze půjdou tam, kam mají. V případě této rodiny nepochybuji.

ŽENY, pojďme se spojit a splnit Anetce sen.

A kdo ví, třeba zůstane nakonec i na dáreček pro maminku - spodní prádlo

Dani, přeji Vám z celého srdce hodně sil!!! Jste skvělá máma a skvělá žena. Vy i celá Vaše rodina si zasloužíte to nejlepší. A to nejen o Vánocích!!! 

Tady Anetčino číslo účtu: 107-4004800257/0100 a níže odkaz přímo na komentáře k dopisu i komentáře maminky k celé této situaci.

 

Milý Ježíšku...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Lakousek
Lakousek 10. 1. 2017

Velmi smutný článek.

Odpovědět
antpav
antpav 20. 12. 2016

No zaujimave, na zamyslenie.

Odpovědět
moravačka aja
moravačka aja 20. 12. 2016

Smutný..

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 337
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.