Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Písmenkový detektiv- Knížka, která rozmluví vaše dítě

Líbí se mi
Písmenkový detektiv- Knížka, která rozmluví vaše dítě

Písmenkový detektiv- Knížka, která rozmluví vaše dítě

Písmenkový detektiv k vašim službám

Knížka Písmenkový detektiv- slabiky a hlásky volně navazuje na knihu Rozvoj řeči – Zvuky a slabiky a obsahuje řadu originálních a hravých aktivit pro děti od 4 do 7 let. Najdete v ní tvořivé zábavné úkoly, díky nimž budou děti rozvíjet řeč, své vyjadřovací schopnosti, smyslové vnímání a další schopnosti a dovednosti.

Děti se také naučí přemýšlet v souvislostech, zapojí logické uvažování, zdokonalí koncentraci pozornosti, paměť, fantazii a představivost. S tužkou, pastelkami a nůžkami v ruce přirozeně procvičí jemnou motoriku. Knížka si klade za cíl podporovat mluvní apetit dítěte, rozvíjet slovní zásobu a zdokonalit jeho komunikační dovednosti, zejména oblast fonematického uvědomování a jazykového citu.

 

Práce s dětmi mě vždycky bavila – naplňuje mě, dělá mi radost a připadá mi nadmíru smysluplná. Z mnohaletých zkušeností dobře vím, jak klíčová je ve vzdělávání dětí nejen důslednost a kontinuita, ale i forma, jakou se holčičky a kluci učí. Proto jsem se rozhodla vytvořit si své vlastní pracovní listy, jakousi hravou a poutavou pomůcku, kterou bych mohla využívat s dětmi. Postupem času pracovních listů přibývalo, až mě jednoho dne napadlo, že bych z nich mohla vytvořit celou knížku, aby je děti spolu s rodiči mohli využívat i v pohodlí domova.“ A tak vznikla už v pořsdí druhá knížka PÍSMENKOVÝ DETEKTIV.

Každé dítě je jiné, jedinečné, má odlišné potřeby, zájmy, jinačí povahu, silné stránky i slabiny, a proto potřebuje individuální přístup. S tímto vědomím jsem se snažila do knihy zahrnout co nejpestřejší škálu témat a všelijakých prostředí, úkoly jsem pak vymýšlela tak, aby se v nich daly využít různé dovednosti – grafomotorika, dechová technika, muzikoterapie.....“

Ať se vám knížka líbí a je užitečná.

Petra Maxová

 

 KNÍŽKU SI MŮŽETE koupit zde:

https://pismenkovydetektiv.cz/

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 16. 6. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 26. 5. 2020

Odpovědět
vondr.v
vondr.v 18. 10. 2019

Pěkná knížka

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 840
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.