Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Kateřina Goroškov
Vloženo 13. 10. 2021
Líbí se mi

Peníze vybrané v rámci věrnostního programu Lékáren Nympharm posloužily k nákupu digitálních vah pro nymburskou porodnici

avatar
Kateřina Goroškov
Vloženo 13. 10. 2021
Líbí se mi
Peníze vybrané v rámci věrnostního programu Lékáren Nympharm  posloužily k nákupu digitálních vah pro nymburskou porodnici

Peníze vybrané v rámci věrnostního programu Lékáren Nympharm posloužily k nákupu digitálních vah pro nymburskou porodnici

Lékárny Nympharm předaly novorozeneckému oddělení Nemocnice Nymburk třicet tisíc korun, které byly vybrány v průběhu věrnostního programu. Nemocnice za získané finance nakoupila nové digitální certifikované novorozenecké váhy. Občané Nymburska se tak zapojili svými nákupy kvalitních lékárenských produktů, či nákupem originální figurky IGRÁČKA lékárníka, do podpory neonatologického oddělení. Starost a péče Lékáren Nympharm o své spoluobčany tím ale nekončí. Na tento program navazuje série akcí věnovaných prevenci. Právě připravované jsou kontroly odhalující syndrom suchého oka. Preventivní screeningové měření syndromu suchého oka probíhá ve vybrané dny ve všech třech Lékárnách Nympharm v Nymburce.

 „Lékárny Nympharm se rozhodly podpořit novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk. Věrnostní program spuštěný v adventním čase minulého roku přispěl k nákupu digitálních certifikovaných novorozeneckých vah. Celková částka 30.000 Kč nám pomohla zakoupit celkem 3 tyto váhy. Maminky tak při přebalování budou moci vážit miminka přímo na přebalovací podložce. Děkujeme Lékárnám Nympharm za podporu, společně s Vámi tak vylepšujeme prostředí na našem oddělení,“ uvádí Jana Helebrantová, staniční sestra novorozeneckého oddělení nymburské porodnice.

 „Porodnice Nymburk nenese název Porodní dům, a přesto se tak u nás maminky mohou cítit. Zakládáme si na individuálním přístupu, který je patrný již při registraci k porodu v 36.týdnu gravidity. Své představy a obavy z porodu zde můžete konzultovat přímo s lékařem i s porodní asistentkou,“ uvádí Lenka Komárková, vrchní sestra GPO. „Budoucím rodičům nabízíme před porodem individuální setkání s porodní asistentkou. Organizujeme cvičení těhotenské jógy. Můžete nás sledovat na FB @porodnicenymburk, IG porodnice_nymburk nebo na webovém portálu https://www.nemnbk.cz/…ce/. Naší prioritou je vytvářet rodinnou atmosféru a současně zajistit bezpečnou péči. Vy jste rodina a my o Vás budeme rádi pečovat,“ dodává Lenka Komárková.

 „Protože se do věrnostního programu zapojovali někteří spoluobčané opakovaně, nechávali nám již nasbírané Igráčky v lékárnách, abychom je věnovali někomu potřebnému,“ uvádí Mgr. Jan Sahula z Lékáren Nympharm.„Domluvili jsme se s Mateřskou školou Sluníčko v Nymburce a figurky jim předáme,“ dodává Jan Sahula.

 „V rámci věrnostního programu jsme si ověřili, že i v době posledního půlroku, kdy byl na všechny z nás kladen větší tlak díky omezujícím opatřením, se našlo mnoho těch, kteří chtěli pomoci,uvádí PharmDr. Helena Kutilová z Lékáren Nympharm. „Aktivní komunikací s našimi pacienty můžeme společně včas předcházet případným onemocněním. Proto plánujeme další programy na podporu zdraví a prevence nejrůznějších onemocnění,“ dodává Helena Kutilová.

 „Diagnostika syndromu suchého oka navazuje na řadu našich aktivit věnovaných veřejnosti,“ uvádíPharmDr. Jaromír Vlach z Lékáren Nympharm. „Stabilita slzného filmu má výrazný vliv na zdraví očí a přispívá k lepšímu vidění. Toto preventivní vyšetření má tak za cíl předcházet případným zdravotním následkům a odstranit každodenní diskomfort spojený se syndromem suchého oka,“ dodáváJaromír Vlach.

Jak se objednat na diagnostiku suchého oka?

Pacienti se mohou objednávat osobně, telefonicky nebo mailem na jednotlivé pobočky.

Lékárna Pharmea  - službu provádí každý čtvrtek 15:00 - 16:00 / nutné tel. objednání 325 511 534
Lékárna Na Sídlišti - službu provádí každou středu 15:00 - 16:00 / nutné tel. objednání 325 531 113
Lékárna 2. května -
  službu provádí každé pondělí 15:00 - 16:00 / nutné tel. objednání 325 514 514

Více o všech akcích lékáren na www.nympharm.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 15. 10. 2021

super

Odpovědět
Li
Li 14. 10. 2021

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 14. 10. 2021

Udělala jsem také dobročinost, poslala body pro děti na obědy dětem

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 10. 2021

paráda, akci tohoto lékárenského řetězce jsem v minulosti zaznamenala, je fajn, že se dobrá věc podařila

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 423
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.