Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Sabrina Harris
Vloženo 12. 11. 2020
Líbí se mi

Paruka za knihu: Princezna bez vlásků pomáhá v čele s Aničkou Slováčkovou

avatar
Sabrina Harris
Vloženo 12. 11. 2020
Líbí se mi
Paruka za knihu: Princezna bez vlásků pomáhá v čele s Aničkou Slováčkovou

Paruka za knihu: Princezna bez vlásků pomáhá v čele s Aničkou Slováčkovou

Kniha, kterou podporují české celebrity, vrátí dětem sebevědomí a úsměv do tváří. Vychází proto, aby potěšila a pomohla.

Právě vychází nová kniha české autorky Sabriny D. Harris s názvem Princezna bez vlásků. Příběh vypráví o princezně Isabelle, která vinou roztržité čarodějnice z druhého konce světa přijde o své krásné vlasy. Způsob, jakým se s tím vyrovnává ona a její rodina, připomíná příběhy, které se odehrávají v domácnostech, kde děti bojují s onkologickým onemocněním nebo s alopecií.

Paruky pro děti

Kniha Princezna bez vlásků kromě osvěty ale opravdu pomáhá. Výtěžek z knihy putuje do nadace Nové Háro na výrobu paruk z pravých vlasů. Kvalitní paruky, které zvládnou každodenní nošení, totiž stojí 25–35 tisíc korun, a proto si je bez pomoci nadací může dovolit jen zlomek rodin.

České celebrity pomáhají

Knihu podpoří zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková a česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová na svých sociálních sítích. 

Nadace, která plní přání

Vznik knihy Princezny bez vlásků podpořila nadace DAYA FOUNDATION jako svůj startovní projekt. Každý rok vybere ze zaslaných příběhů jeden, kterému finančně pomůže. Projekt ale musí buď výrazně změnit život žadateli, nebo by měl mít ještě další rozměr a pomáhat širšímu okolí.

Knihu lze zakoupit na e-shopu Důmpříběhů.cz

 

 

O autorce 

Sabrina D. Harris je česká autorka, která už několik let vydává dvojjazyčné knihy u nakladatelství AlbatrosMedia. Je první českou spisovatelkou, která publikovala českou e-knihu pro Kindle na Amazonu už v roce 2010. 

Sabrina před dvěma lety zjistila, že se u ní po stresovém období objevila Alopecie areata. Ačkoliv vlasů měla vždy dost, velké plešky na obou stranách hlavy a na temeni ji psychicky rozhodily. „Vlasy mi za několik měsíců opět začaly růst, ale uvědomila jsem si, jaké to musí být pro děti, které je nemají vůbec. A protože zázraky neumím a kouzlit taky ne, řekla jsem si, že se jim vlásky pokusím zařídit jinak, a to prostřednictvím knihy a jejích prodejů. Můj nápad se líbil i v nadaci DAYA, kam jsem se s ním dostala až do posledního kola. A díky nim je kniha na světě a už se připravuje i první paruka."

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
benca
benca 16. 11. 2020

urcite drzim palce, tak skvelemu projektu

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 13. 11. 2020

projekt, který pomáhá...Aničko, jste statečná holka

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 11. 2020

prima akce, Aničko, drž se!!!

Odpovědět
sipeji
sipeji 13. 11. 2020

Držím Aničce palce, je moc statečná

Odpovědět
lemur
lemur 13. 11. 2020

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 108
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.