Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pavlína D.
Pavlína D.
Vloženo 6. 3. 2017
Líbí se mi

Originální dárky pro řidičky i "neřidičky"

Pavlína D.
Pavlína D.
Vloženo 6. 3. 2017
Líbí se mi
Originální dárky pro řidičky i "neřidičky"

Originální dárky pro řidičky i "neřidičky"

Tohle má šmrnc! Řidičky i neřidičky, chci se s Vámi o něco podělit. Vyzkoušela jsem, měly byste také! 

Jedná se o tyto nádherně barevně řešené krabičky s věcmi, co se hodí. 

Stává se Vám, že po ránu, když chcete šeškrábat auto, tak většinou si jako na potvoru zapomenete rukavici? Zde je řešení: V první variantě je zimní škrabka v podobě teplé rukavice, k tomu funkční odmrazovač ve spreji a k tomu hezoučký termohrnek, aby Vám na cestách do práce či do školy bylo teplíčko, protože horký nápoj se hodí i na jaře. Sice nám zima pomalounku odchází, ale tyto produkty budou rychle pryč a aspoň budete mít připravené věci na další zimu s velkým předstihem. 

Můžete se podívat TADY.

Další překvápko mám pro ženy, které rády vaří. Gurmánky, s tímhle dostanete svého muže, protože žena, co miluje vaření a řízení je okouzlující pro každého chlapa. Proto se podívejte TADY.

Pokud chcete udělat radost své šéfové, tento set je naprosto geniální, který ji určitě potěší. Nebo pokud si to bude číst nějaký MUŽ, určitě některý z Vás má doma ženu, která všechno "řídí". Já tenhle set miluju, koupila jsem ho kamarádce a velmi jsme se u sklenky vína u toho vážně pobavily.. V balení najdete i vůni Yankee candle a kdo nezná, ihned si to objednejte, protože ty vůně má rád opravdu každý. Pro dárkovou krabičku pro své kamarádky, šéfové nebo pro koho chcete objednávejte TADY.

Poté mě zaujala i TATO dárková krabička pro neposedné ženy. Neodolala jsem a pořídila jsem to pro svou sestru. Ona je bláznivá, pořád něco musí dělat. Ale ve zkratce, měla radost. 

TADY jsou místo termohrníčku a trička zase rukavice. No nekoupily byste je dámy pro své babičky? Já je v nich úplně vidím! Babička má narozeniny v dubnu, tak se chystám, že to prostě koupím. Už nevím, co pořád vymýšlet, proto jsem ráda, že toto je takové nevšední.

Na maminky se také myslelo. Pro své cvrčky v této dárkové krabičce dostanete fleece šálu a jsou v ní přibalené další věci. Toto jsem doporučovala kamarádce, která nevěděla, co vzít kamarádce jako pozornost k narozeninám pro ní a děti, tak to spojila a koupila TOTO.

Štve Vás, že si nosíte stále z krámů igelitky a pytlíky? ZDE je řešení a k tomu další užitečné věci k tomu. 

        

To je pro dnešek všechno. Doufám, že jsem Vás inspirovala, protože mě osobně to velice nadchlo a určitě jsem tam nezavítala naposledy.

Vaše Pavlína  

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Daniela Labužíková 31. 8. 2020

Tak to já nejsem zrovna materialistický typ člověka, takže jsem moc ráda, že mě manžel zná natolik, že mi jakožto začínající řidičce koupil přes https://autozazitek.cz/ jízdu v supersportovním autě. Na takový zážitek pak člověk vzpomíná celý život.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Clairest
Clairest 17. 1. 2018

To je zajímavé

Odpovědět
matejm
matejm 15. 3. 2017

Tak to se mi určitě líbí. Musím se rozmyslet,co koupit. Pomalu bych šla do všeho

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 466
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.