Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Orchestr FOK
Orchestr FOK
Vloženo 31. 1. 2019
Líbí se mi

Orchestr na dotek: Jaro

Orchestr FOK
Orchestr FOK
Vloženo 31. 1. 2019
Líbí se mi
Orchestr na dotek: Jaro

Orchestr na dotek: Jaro

Tohle jde hudbě opravdu výborně! Však hned tři skladatelé rozepsali dokonce všechny čtyři roční doby – Antonio Vivaldi, Joseph Haydn a Alexandr Glazunov. Ale i ostatní se činili, aby hudbou pozlatili listí, přikryli krajinu sněhovou peřinou, probudili hrdélka skřivánků a slunce pořádně nablýskali. Potřetí se potkáváme na jaře, kdy se konečně prodlužuje den a odhazujeme kabáty. Stejně tak ve Smetanově síni! Připravme si hlasivky a zobáčky. Obojí budeme potřebovat.

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK zve rodiny s dětmi ve věku od 5 do 13 let do Smetanovy síně Obecního domu v Praze na moderovaný koncert z cyklu Orchestr na dotek, který se uskuteční v sobotu 9. března 2019 v 11 hodin, tentokrát na téma Jaro. Děti se dozvědí mnoho zajímavostí, poslechnou si pro ně vhodné skladby a také si zasoutěží! O přestávce se pak mohou rozběhnout do orchestru a vyzkoušet si nástroje – proto Orchestr na dotek. Moderuje herečka Lucie Pernetová a dirigent Marko Ivanović.
Koncert trvá přibližně 90 min. včetně přestávky, vstupenky lze zakoupit na pokladně FOK v Obecním domě a na http://www.fok.cz/cs/orchestr-na-dotek-1

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 27. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 2. 2. 2019

Koncert s velkými mistry.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 485
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.