Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Z Jihu
Z Jihu
Vloženo 4. 10. 2017
Líbí se mi

Očekávání III.

Z Jihu
Z Jihu
Vloženo 4. 10. 2017
Líbí se mi
Očekávání III.

Očekávání III.

Po včerejší kontrole jsem zase o něco klidnější. Malinká už má necelé dvě kila, a do termínu mi zbývá 45 dní. Daří se jí dobře a mě taky. 

Vůbec nevím, že letos proběhlo nějaké září. Za necelý měsíc už bychom měli být doma tři a mě připadá, že to zkrátka nemůže být reálné. I když cítím všechny ty kopance, šťouchance a ždíbance, stejně si plně neuvědomuju, že je to živé dítě, které přivedu na svět a které už se ode mě nikdy neoddělí. 

Začínám víc přemýšlet nad svými rodiči. Miluji je nade všechno na světě a vždycky, když jsem si jen na chvíli představila, že by tu jednou nemuseli být, všechno kolem zčernalo! Celý život mi jsou obrovskou oporou a podporou. Že jsem jednou byla taky jen miminko, o které se musí oba plně starat. Že mě vychovali, jak nejlépe mohli. Že mi pomáhají a mají mě rádi. To jim nikdy nebudu moct plně vynahradit. Možná už začínám chápat, to co se říká, že péči, kterou nám dali rodiče pak my vracíme svým dětem. Kéž by se mi povedlo starat se o své dítě stejně, jako to dělají oni. Vychovat ho tak dobře. Poněvdž já si přijdu dobře a slušně vychovaná. Charakterní chyby nejsou chyby mých rodičů  

Nemůžu ovlivnit vše, ale můžu se snažit ze všech sil, abychom se my všichni měli dobře a abych toho pokazila co nejmíň. Abych do světa vypustila stejně dobře připravenou bytost, jako moji rodiče. 

 

Díky mami a tati!! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 10. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
Tamara
Tamara 4. 10. 2017

Přeji hodně radosti s Vaším miminkem, hodně pěkných chvilek.

Odpovědět
Z Jihu
Z Jihu 5. 10. 2017

Díky

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 070
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.