Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ZkusNosítko.cz
ZkusNosítko.cz
Vloženo 27. 11. 2015
Líbí se mi

Nafukovací válec Bestway

ZkusNosítko.cz
ZkusNosítko.cz
Vloženo 27. 11. 2015
Líbí se mi
Nafukovací válec Bestway

Nafukovací válec Bestway

Mladší děti mají tu smůlu, že většinu věcí dědí po starších sourozencích. Stejné je to i u nás - Adrian má většinu věcí - oblečení i hraček - po bráchovi. Občas se ale stane, že Alex danou věc zlikviduje dříve, než ji Adrian zvládne podědit. U některých věcí je to jedno, ale pokud je to něco, co se osvědčilo, snažíme se většinou danou věc obstarat i pro Adriana.

Jednou z takovýchto věcí je nafukovací válec na lezení. Alex měl takovýto s krtečkem. Hodně si s ním vyhrál. Že by mu válec nějak zvlášť pomohl s lezením bych neřekla, ale měl ho rád. Válel se po něm, nebo válel s ním (líbila se mu cinkající rolnička uvnitř), v lehu na zádíčkách si o rukama držel a kopal do něj nožičkama. Bohužel se po něm válel i když už byl větší (a hlavně těžší) a to válec nevydržel a prasknul ve sváru.

Protože Adrianovi je už šest měsíců a brzy přijde doba, kdy začne lézt ( zatím si hraje na raka a plazí se pozadu), řekla jsem si, že mu válec pořídím také.
Přestože se "krteček" stále vyrábí, rozhodla jsem se pro válec o něco dražší, který se mi zdál větší a bytelnější. Konkrétně se jedná o tento válec značky Bestway.
 
 
Oproti "krtečkovi", který měřil 40 centimetrů, je tento o dost větší - má centimetrů 64. A co se mi na něm moc líbí jsou zvýšené okraje, které by měly zabránit sklouznutí dítěte do strany.
Válec má pěkné barvy obrázky a uvnitř jsou obdobně jako u "krtečka" chrastící míčky. Válec jsem nafoukla tak ze 3/4, aby se moc nekutálel a dalo se o něj dobře opřít. Adriánkovi přes něj opírám hruď a dávám ho na kolínka. Líbí se mu to a sám se na něm pohupuje dopředu a dozadu. Akorát ho u toho musím stále hlídat, už několikrát se vzepjal na nožičkách tak mocně, že se i s válcem překulil kupředu a letěl rovnou "na čumák".
 
 
 
A teď se mu moc líbí, když na něj válec položím, když leží na zádíčkách. Drží si ho v rukou a zkoumá obrázky, hýbe s ním a naslouchá jak zvoní míčky a také ho moc baví do něj kopat. To si ho ale pokaždé vykopne z rukou, takže mu ho musím stále podávat.
 
 
Tak uvidíme, jestli ho válec časem trochu pošťouchne k lezení... Pokud nám ovšem alespoň nějakou chvíli vydrží, protože se moc líbí i Alexovi, který se po něm pořád válí. Takže testujeme, jak dlouho válec vydrží nápor patnácti kilo.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
Amanda
Amanda 28. 11. 2015

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 439
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.