Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ditě vítano
Ditě vítano
Vloženo 28. 1. 2020
Líbí se mi

Může mi meditace napovědět, proč nemohu otěhotnět?

Ditě vítano
Ditě vítano
Vloženo 28. 1. 2020
Líbí se mi
Může mi meditace napovědět, proč nemohu otěhotnět?

Může mi meditace napovědět, proč nemohu otěhotnět?

Když uslyšíte slovo MEDITACE, co Vás jako první napadne? … Na to nemám čas, to mi nepomůže, to není nic pro mě, neumím to …

 Ale co když Vám těch 13 minut zastavení může sdělit spoustu důležitých informací o tom, zda jste připravena na otěhotnění anebo co v otěhotnění brání? To už by stálo za zkoušku, co myslíte?

 

 

Je to velmi snadné. Vyhraďte si 13 minut času pouze pro sebe a vytvořte si příjemný a bezpečný prostor. Lehněte si nebo se pohodlně posaďte a nejdříve se zaměřte na svůj dech. Vnímejte, jak je klidný, vyrovnaný, vyživující …

 
Pomaličku se se svou pozorností přesuňte do své pánve a zkuste se ji zeptat na 3 otázky:
 
1. Jak se v tuto chvíli CÍTÍ MÉ PÁNEVNÍ DNO? Je stažené, v napětí, ve stresu nebo je uvolněné? Dejte si čas na hledání odpovědi …
2. Zeptejte se, JAKÉ EMOCE v tuto chvíli ve své pánvi vnímám? Vnímám radost ze života, štěstí nebo cítím spíše strach, úzkost, vztek, lítost, stud …?
3. Až dostanete odpověď, položte si otázku, JAKOU VNÍMÁM ENERGII ve své pánvi? Vidím tam hořet silný oheň, který mou pánev krásně zahřívá, rozzařuje? Nebo vnímám spíš slabý plamínek, který má co dělat, aby nezhasnul?
 
 
 
Pokud zjistíte např. to, že pánevní dno je stažené, cítí smutek, nebo že Vaše pánev je zcela vyhaslá, zkuste si položit poslední otázku: CO MOHU TEĎ UDĚLAT PROTO, ABY SE TO ZMĚNILO?
 
Pokud nemáte svou pánev v příliš velkém napětí, nejste od ni zcela odpojena, odpověď skutečně dostanete! Pokud však už dlouhé roky svou pánev nevnímáte, je ve velkém sevření, pravděpodobně nedostanete odpověď na žádnou Vaši otázku. Ale nevadí! I to je pro nás informace, se kterou můžeme pracovat.
 
Díky cvičení pánevního dna se můžeme opět na svou pánev napojit, oživit ji, prokrvit, nastartovat správnou činnost reprodukčních orgánů, jednoduše zažehnout ten životadárný oheň. Podpoříte tím otěhotnění obrovským způsobem.
 

>  Meditace, která Vám může napovědět, proč se početí nedaří  <

 Tento článek napsala Hana Přikrylová, Zakladatelka projektu ditevitano.cz.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
beata0063
beata0063 28. 1. 2020

Zaujímavý projekt

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 28. 1. 2020

tak ať se brzy podaří

Odpovědět
avatar
Daniela Belikova 28. 1. 2020

Meditace je super věc, ale pro otěhotnění je dobré nejprve své tělo očistit od toxinů, pak začít jist kyselinu listovou nebo v prášcích. Já jsem to tak udělala a hned po této proceduře jsem otěhotněla ❤

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 239
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.