Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

VladkaLiska
VladkaLiska
Vloženo 25. 12. 2015
Líbí se mi

Můj adventní kalendář 22 a 23 a hlavně 24

VladkaLiska
VladkaLiska
Vloženo 25. 12. 2015
Líbí se mi
Můj adventní kalendář 22 a 23 a hlavně 24

Můj adventní kalendář 22 a 23 a hlavně 24

Tak a je po všem  

Jak jsem si naplánovala, tak jsem si to udělala... převážně byly ty předposlední dny před tím Štědrým pohodové. V klidu a pohodě jsme s mamkou připravily salát, který děláme vždy 23. prosince, dochystaly všechny ty nezbytnosti apod. Štědrý večer trávíme vždy u mojí mamky, tentokrát jsme pozvaly i babičku. 

Náš Štědrý den je opravdu štědrý... stihneme toho totiž hodně , ale tentokrát jsme museli kvůli malému Vojtovi trochu naše zvyky upravit. Každý rok navštěvujeme partnerovu tetu se strejdou - jsou to totiž, jak s oblibou říkame jeho státem pověření rodiče  (partnerovi zemřela maminka, když byl velmi malý a tak se o něj teta i strejda starali). Hned jak u nich skončíme, pokračujeme k tchánovi. Takže než vůbec začneme večeřet, máme za sebou už dvoje "Vánoce" 

Ještě musíme stihnout zapálit svíčky na hřbitově a pak už se může večeřet. Letos jsme to ježíškovo tajemství ještě něřešili, ale příští rok to bude o to náročnější 

Večeře taková naše klasika - polévka s játrovými knedlíčky, bramborový salát, kapr nebo řízek. Vojtovi jsme připravili speciální bramborový salát a lososa.

No a pak to přišlo...zvoneček...

Vojtovi zářila očička, víc než dárky především ocenil papír a krabice. Za celý ten den byl unavený přesto toho moc nenaspal.

Dárky jsme prozkoumávali až na Boží hod 

Martina dostala kolo, které už taky vyzkoušela a myslím, že jsme se trefili. Ona sice měla původní představu o tom, jak bude dostávat obálky s penězi a bude si šetřit na co bude chtít (šetřit??? myslím, že plán byl - budu mít, co utratit  )

Partner vypadal také spokojeně.

Já jsem byla taky spokojená, dostala jsem spoustu milých dárků. Jen jeden dárek se Ježíškovi nepovedl, poslal mi nějakou virozu. Už na Štědrý den jsem se necítila úplně ve své kůži, ale nebylo to nejhorší. Boží hod jsem převážně proležela a propila samozřejmě čajem. Začíná to být lepší, ale stejně musím mít po ruce kopu kapesníků.

Tak se mějte krásně a užívejte klidu 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
Věra3
Věra3 27. 12. 2015

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 26. 12. 2015

tak vir ozu Vám nepřeju, ale přejde to..

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 521
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.