Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lenča92
Lenča92
Vloženo 13. 4. 2018
Líbí se mi

Mladá maminka

Lenča92
Lenča92
Vloženo 13. 4. 2018
Líbí se mi
Mladá maminka

Mladá maminka

Našla jsem zajímavý mini článek o tom, že být mladou maminku je špatná věc, že se mladá maminka nedokáže postarat.

Rozhodla jsem se taky něco málo o tom napsat, protože jsem vlastně taky mladou maminkou dvou krásných a zdravých holčiček.

První miminko přišlo na svět když mi bylo 20 (3 měsíce do 21let) a při druhém jsem měla 22 (4 měsíce do 23let) a jsem šťastná a pyšná maminka. Neměla jsem žádné komplikace jak při těhotenství tak při porodech, ano to že mi bylo špatně to ale asi zažije každý ty těhotenské nevolnosti.

A vlastně nevím proč bych nemohla být maminkou? Jako první priorita pro nás byla, zda se dokážeme o rodinu postarat a to splňujeme, děti mají všechno co je potřeba dokonce i to co nepotřebují, dopřáváme jim to nejlepší dokonce jezdíme i 2x ročně na dovolenou a do toho chceme stavět baráček, pokud dokážete rodinu uživit a postarat se o ni, tak věk nehraje žádnou roli. Věk nehraje roli ani tak žádnou jenom v tom, že čím starší tím míň energie (sama to vidím u známých). My si s manželem říkáme ,,teď máme závazky, ale za pár let budou holky velké a budeme si užívat zas my''

Chápu, že někteří nemají partnera a nebo narazily na ty špatné a podařilo se najít správného chlapa v pozdějším věku to zcela chápu, ale když někdo chce první miminko vyložene sám od sebe až v pozdějším věku, tak to moc nechápu. Opět to vidím u známých za 1.energie nic moc a za 2.komplikace při těhotenství, porodu a i po porodu. Čím dřív děti máme, tak tím je to lepší. My mladé maminky to tak vidíme, ale ono stejně hodně lidí bude pořád odsuzovat, protože buď je to komentář na mladou maminku a nebo že dáváme dětem jíst špatně a nejsme tzv. bio matky. Vždycky se něco najde, ale určitě nikdo není špatný jen má svůj styl výchovy a své rozhodnutí do kterého by jim neměl nikdo mluvit.

Já jsem mladá maminka a je mi naprosto báječně, stíhám vše. Například se celý den věnuji dětem a domácím pracím a do toho se starám o zahrádku a sadím, večer jak děti připravím ke spánku a uložím v 7 večer tak se vrhnu na pokládání dlažby a po ní ještě pletu košíky. Další den vstanu v 7 ráno a fungujeme zase dál.

Přeji hezké jarní dny

Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 1. 2020

Jsem starší ročník, ale taky jsem měla dítě narozené přesně týden před mými 21. narozeninami, což tenkrát bylo skoro pozdě. Nicméně si nemyslím, že je to o věku, ale o zodpovědnosti rodičů, jejich možnostech a schopnostech se postarat

Odpovědět
moravačka aja
moravačka aja 14. 4. 2018

Hezky napsané.Já měla první dítě ve 20,druhé ve 23.Babičky byly mladé kolem 40 let a byly ještě plné energie.Já měla první vnouče v 56 a už té energie tolik není.Samozřejmě vnoučata miluji,hlídám ale už jsem přece jen unavenější než když mi bylo 40.

Odpovědět
Lenča92
Lenča92 14. 4. 2018

Dekuji joo urcite i pro babicky to je lepsi. Taky mam babicku, ktere je teda ted uz pres 60 a vidim na ni, kdyz hlida vnoucata, ktere jsou ve veku 0-4 roky a je uplne vyrizena po navstevach

Tvořilka97
Tvořilka97 13. 4. 2018

Výstižně psané

Odpovědět
Lenča92
Lenča92 13. 4. 2018

Lenča92
Lenča92 13. 4. 2018

Dekuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 372
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.