Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Koala café - kavárna s velikou dětskou hernou

Pistalinda35
Pistalinda35
Vloženo 29. 10. 2019
Líbí se mi
Koala café - kavárna s velikou dětskou hernou

Koala café - kavárna s velikou dětskou hernou

Koala café je pro naší rodinu nejoblíbenější dětskou hernou. A to nejen díky tomu, že se nachází blízko našeho bydliště. Najdete ji na adrese Dolnoměcholupská 209/17, Praha 10.

Fanoušky seriálu Ulice jistě potěší, že se herna nachází přímo naproti místu natáčení tohoto seriálu.

Auto je možné nechat zaparkované v těsné blízkosti herny zcela zdarma, nikdy jsme neměli problém najít volné místo.

Přijet sem můžete i autobusem č. 111 a 329, stanice "Továrny Hostivař" je hned za rohem, případně vlakem - nádraží Hostivař je od herny vzdáleno asi 800m (cca 15 minut chůze).

OTEVŘENO MAJÍ KAŽDÝ DEN KROMĚ PONDĚLÍ, OD 10 DO 19 HODIN

 

Jakmile vejdete do vstupního prostoru herny, zaplatíte vstupné, případně předložíte permanentku.

Dospělí (od 15let) mají vstup zdarma, stejně tak děti do jednoho roku a ZTP. Dále je vstupné rozdělené podle věku dítěte - děti do tří let - 150 Kč, děti od tří let včetně - 250 Kč. Pokud byste se rozhodli hernu navštěvovat častěji (tak jako my), tak si pořiďte rovnou permanentku na pět či deset vstupů. Cenově se to vyplatí. Jen upozorňuji, že permanentky mají platnost 6 měsíců a další důležité upozornění je, že v dětské herně Koala café není možné platit vstupné, ani útratu "na baru" platební kartou,takže si nezapomeňte vzít sebou hotovost (nejbližší bankomat by měl být vzdálen 1 km.


U výše vstupného se ještě chvilku pozastavím, dnes jsem na internetu hledala herny v celé Praze a výsledkem je, že tato herna vyšla jako cenově nejvýhodnější, co se týče podobných velkých heren (nepočítám herny typu Človíčkov, apod.)

Boty a většinou i bundy si návštěvníci podniku nechávají ve vstupní prostoru na vyhrazených místech. Uzamykatelné skříňky nejsou k dispozici. Nezapomeňte si prosím ponožky

Hned u vchodu se nachází toalety - mile pomalované a vybavené i pro naše nejmenší (přebalovací pult, nočníky, snížené umístění umyvadla a zrcadla)

Vystoupíte po pár schodech a nacházíte se v hlavním , nejdůležitějším, prostoru herny. Děti zde najdou spoustu možností aktivit a zábavy. Pro nejmenší (0+) je zde oddělený dětský herní koutek s malou skluzavkou, balonky, prolézačkou, houpačkou, interaktivními prvky, atd. Větší děti se vyřádí ve velkém bludišti, jehož součástí jsou dva tobogány a skluzavka.

Přímo pod ním je dráha, po které se jezdí na motorkách a šlapacích kárách.

 
Rodiče tak většinou mají  alespoň čas si přečíst knihu, noviny, zkouknout internet (wifi je k dispozici) či popovídat.

V Koale je to moc príma, Kája tam vydrží většinou celé odpoledne až do zavíračky. 

K jídlu si tam můžete koupit polévku, pizzu, lasagne, toasty, zapečené bagety, ovoce nebo něco sladkého, utopence či hermelín, případně další pokrmy, které mají aktuálně v nabídce. Součástí nabídky je i bezlepková pizza, toast, atd.. Nápojový lístek je také dostatečný a každý si tam najde to svoje. Dětské jídelní židličky jsou k dispozici v dostatečném počtu, stejně tak je zde i možnost ohřát jídlo (příkrm) v mikrovlnné troubě umístěné vedle baru. 

Pokud byste si přáli uspořádat pro své dítě oslavu narozenin, apod., tak není problém, vybrat si můžete z několika balíčků. Objednat si můžete občerstvení, dort a dokonce i zábavný program  http://koalacafe.cz/doprovodne-programy

My jsme tam zažili zatím jen oslavu pro dospěláka - kamarádovi jsme popřáli k 40 narozeninám. Musím říct, že objednaný dort byl výborný.

Navštívit můžete i různé akce, pořádané v této herně, jejich aktuální nabídku zjistíte zde: http://koalacafe.cz/akce

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 18. 4. 2020

Odpovědět
beata0063
beata0063 30. 10. 2019

Wau,tak to je fakt super miesto! Hlavne že je možné vychutnať si café aj s deťmi

Odpovědět
lemur
lemur 30. 10. 2019

Je krásná.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 093
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.