Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Amanda
Amanda
Vloženo 15. 4. 2021
Líbí se mi

Jsme v tom spolu - Ondřej Brzobohatý

Amanda
Amanda
Vloženo 15. 4. 2021
Líbí se mi
Jsme v tom spolu - Ondřej Brzobohatý

Jsme v tom spolu - Ondřej Brzobohatý

Covid-19: Jsme v tom spolu, KSAKRU! Společenská hra pro 2-8 hráčů, vhodná pro děti od 12 let, alespoň 60 min hraní, cílem hry je zahubit tzv. Coviďáka plněním různých úkolů a situací.

 

Hra Ondřeje G. Brzobohatého zabaví i pomůže.

 

Ondřej G. Brzobohatý, Nikol Klevcovová (autoři), Jan Moucha (grafický design) a Přemek Ponáhlý (ilustrace) spojili síly a vytvořili společenskou stolní hru s názvem Covid-19: Jsme v tom spolu, ksakru!, jejímž cílem je nejen pobavit, ale i pomoci.

Tvůrci se inspirovali studiemi, které potvrdily, že smíchem se posiluje imunita. „Čím víc se něčemu dokážu zasmát, tím menší to nade mnou má moc. Desková hra “Covid-19: Jsme v tom spolu, ksakru!” je tu pro všechny, kteří chtějí nad koronavirem psychicky zvítězit,” vysvětluje hudebník, skladatel a herec Ondřej G. Brzobohatý.

Na začátku hry si hráči vylosují, zda se stanou zdravotní sestřičkou, čínským kadeřníkem či maďarskou uklízečkou. Každá postava má své výhody i nevýhody oproti ostatním hráčům. Cílem je ale hlavně tohoto otravného “Coviďáka” zahubit, a tak celý virus porazit. Hra je určena pro 2–8 hráčů ve věku od 12 let až po kohokoliv, kdo chce strach ze života přeměnit v radost z něj.

Hlavním poselstvím stolní hry Covid-19: Jsme v tom spolu, ksakru! je odlehčit současnou situaci formou nadsázky, humoru a neutuchající naděje, že je možné virus porazit. Tvůrci se navíc rozhodli pomoci jedné z nejohroženějších skupin, a to seniorům. Část výtěžku z prodeje hry poputuje na Nadaci Krása Pomoci. Ta se dlouhodobě věnuje pomoci seniorům, tedy jedné z nejohroženějších skupin v průběhu celé pandemie.

 

Graficky celý projekt zpracoval art director & brand designer Jan Moucha, který má na svém kontě více než 20 prestižních ocenění z celého světa a je autorem vizuálního stylu nadcházejícího Sčítání lidu, domů a bytů 2021.

 

Cena za hru je kolem 980 Kč.

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 16. 4. 2021

Prima.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 4. 2021

prima, her není nikdy dost

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 15. 4. 2021

Upoutávku na tuto hru jsem viděla již všude možně, nic proti Ondrovi i vím, že z koupi hry se posílají peníze i na charitativní účely, nicméně téma covid mám doslova "plný zuby", natož ještě mít na toto téma doma hru, omlouvám se...

Odpovědět
kosanka
kosanka 15. 4. 2021

Hrát hru o covidu by se mi nechtěl, stačí, že je toh plný internet

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 275
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.